Нови мислења на профил

Damac Hills 2 is a new and upcoming luxury residential development in Damac Hills, Dubai. It offers a unique lifestyle experience with world-class amenities and facilities. The development features a unique cluster system, which is designed to maximize the social and living space for its residents. The best cluster in Damac Hills 2 is the Vista Cluster.
Zdravo na site,jas sakam da pokrenam postapka za bugarski pasos ,imam kopija od orginalnoto krstenice gi znam site tocno podatoci ,no go nemam orginalnoto bidejki drug vadi od familijata bugarski pasos i e vo proces i radi toa go nemam orginalnoto ,dali nekoj znae na koj nacin mozam da go poracam od bugarskata arhiva .
Сакам на мојот 14 годишен син да му купам велосипед. Ќе го вози доминантно низ град. Моментално е висок околу 165см. Каков велосипед би препорачале (околу 500евра), но истиот да го вози и во наредните години?
Еи ај пеовери што е работа ако сакаш.
Ја сабајле и аше около 2206 мислења, а ск од едн пут 2712, од куде ми 500 мислења плус, што е работа, мора да е грешка.
Zlatikevichius
Zlatikevichius
Па се надоврзува на претходниот. Ако за едни го правам тоа, за други не, нема да е фер. Драга Кајгана е личен дневник, барем јас така ја разбирам - треба да се пишува за себе и сопствените искуства без надоврзување и реплицирање. Ете, ќе го префрлам мислењето во посоодветна тема.
парва
парва
Немора.
И на Shawn Spencer му е надовржување од претходан пост на бугарина,па не му га избриша.Нема везе.
Zlatikevichius
Zlatikevichius
Не го избришав зашто го избришав претходниот пост кој кршеше форумско правило. Така сега мислењето на Шон е самостојно, не се надоврзува на ништо претходно.
Somewhere in the world today there is a woman for whom the sword is forged.
Somewhere there is one who has heard the trumpets of the new age, and who will respond.
Некој се за власта некој за опозицијата,некој се леви некој се десни
ЈАС СУМ ЗА МАКЕДОНИЈА
На врв Bottom