Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
853
Поени од реакции
598
^Жена од посебна каста, Летисија Каста
 
K

Kitsune

Гостин
Alexandra Daddario. Освен она друга од познативе не ми прави мерак.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.459
Поени од реакции
7.897
Дечки што и фали на Меган па вака тужни реаклции кликате?!
Висока е колку мене и родена е во Хјустон (Тексашаните се најпријатни луѓе од сите американци).

И дали знаете зошто Владо Јаневски пее за Црно Тиквешко?!
- Затоа што не пробал Црно Америчко :)
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.996
Дечки што и фали на Меган па вака тужни реаклции кликате?!
Висока е колку мене и родена е во Хјустон (Тексашаните се најпријатни луѓе од сите американци).

И дали знаете зошто Владо Јаневски пее за Црно Тиквешко?!
- Затоа што не пробал Црно Америчко :)
Хауди.

@Ska Maniac гледам дека дури и ги сонува црните мачки, ама барем неговиве се допадливи. Да бидам искрен, везе немам која е оваа на сликата, но ми личи на транџа.

Мила Кунис, Марго Роби, Дениз Ричардс (во рани 2000ти), Амбер Херд, Лима, Алба, Меган Фокс, Ивон Страховски, Кендал Џенер, Луси Хејл, Елизабет Лејл, па и надвор од кутијата- Меган Кели...на нешто такво би ставил лајк. Нешто кое ќе ти ги одмара очите и ќе ти направи порив на одредени емоции. Оваа твојата не буди ништо во мене, затоа ти ставив "тажно".
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.286
Поени од реакции
25.545
Хауди.

@Ska Maniac гледам дека дури и ги сонува црните мачки, ама барем неговиве се допадливи. Да бидам искрен, везе немам која е оваа на сликата, но ми личи на транџа.

Мила Кунис, Марго Роби, Дениз Ричардс (во рани 2000ти), Амбер Херд, Лима, Алба, Меган Фокс, Ивон Страховски, Кендал Џенер, Луси Хејл, Елизабет Лејл, па и надвор од кутијата- Меган Кели...на нешто такво би ставил лајк. Нешто кое ќе ти ги одмара очите и ќе ти направи порив на одредени емоции. Оваа твојата не буди ништо во мене, затоа ти ставив "тажно".
АХахах не до толку. Само сакам кратки егзотични екскурзии. Да не се фалам ама моите се 90% моделки и актерки така што барем некој со вкус ги селектирал за работата.

А Анон ќе ме праќа на испитување зошто за негов вкус биле премногу ковчести :(

Инаку вечерва одиме со нешто вакво :
17759734_857907264359335_1095484502352722376_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom