Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.460
Поени од реакции
7.898
Не се циганчиња бе. Нешто егзотично никогаш не е на одмет за да ти разврие крв во ладните зимски денови :icon_mrgr:
Koja e оваа? Зошто гугл имиџ с'рч не ми дава ништо?
Темава е со кој од ПОЗНАТИТЕ би општеле.
Ако ставаме рандом црнкињи ќе пополнам 10 страни со мои постови.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.288
Поени од реакции
25.554
Koja e оваа? Зошто гугл имиџ с'рч не ми дава ништо?
Темава е со кој од ПОЗНАТИТЕ би општеле.
Ако ставаме рандом црнкињи ќе пополнам 10 страни со мои постови.
Не е рандом, манекенка е.
Господине инспекторе доволно е ова за идентификација ? https://www.elitemodel.com/newyork/elite/taelor-thein/portfolio/

Башка без нервози, еднашка погоре не опомени мене и Дел Бој дека за порничарки има друга тема така што нема потреба да ризикувам казнени и бан од вака убава и инспиративна, утринска тема :icon_mrgr:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.729
Поени од реакции
27.707
Не е рандом, манекенка е.
Господине инспекторе доволно е ова за идентификација ? https://www.elitemodel.com/newyork/elite/taelor-thein/portfolio/

Башка без нервози, еднашка погоре не опомени мене и Дел Бој дека за порничарки има друга тема така што нема потреба да ризикувам казнени и бан од вака убава и инспиративна, утринска тема :icon_mrgr:
Него кажи ти дали имаш трејснато бек у глаа, од каде потекнува твојот фетиш за скелетиве?
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.288
Поени од реакции
25.554
Него кажи ти дали имаш трејснато бек у глаа, од каде потекнува твојот фетиш за скелетиве?
Ако ме дупиш нешто кажи ми барем на време да се замијам.
Не се водам по максимата " Боље да љуља него да жуља " , башка од мрсното има многу холестерол а штетно е за срцето и артериите. Особено за крвниот притисок.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.729
Поени од реакции
27.707
Ако ме дупиш нешто кажи ми барем на време да се замијам.
Не се водам по максимата " Боље да љуља него да жуља " , башка од мрсното има многу холестерол а штетно е за срцето и артериите. Особено за крвниот притисок.
Не те дупам, сериозен сум.
Не мора да ја фаќаш ти па дијаметралната страна „мрсно“, не збориме за мрсно, збориме за нешто понормално затоа што последниве 2 што ги постави се апла underweight.
Но како и да е, секој со својот вкус, не те осудувам, само сериозно те прашувам дали си се запрашал зошто олку слаби те привлекуваат?
Ако не си се запрашал можно е затоа што веројатно одговорот нема да ти се допадне но и не е толку важно.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.288
Поени од реакции
25.554
Не те дупам, сериозен сум.
Не мора да ја фаќаш ти па дијаметралната страна „мрсно“, не збориме за мрсно, збориме за нешто понормално затоа што последниве 2 што ги постави се апла underweight.
Но како и да е, секој со својот вкус, не те осудувам, само сериозно те прашувам дали си се запрашал зошто олку слаби те привлекуваат?
Ако не си се запрашал можно е затоа што веројатно одговорот нема да ти се допадне но и не е толку важно.
Таа индијанката е актерка и моделка, оваа вторава е моделка. Црнкињава е до некаде слаба, ама индијанката е таман, но не е анорексија.
Не сум се запрашал, но повели кажи ми ако нешто си приметил.
Не се лутам туку напротив, би сакал да знам како околината ја доживува мојата најверојатно чудна перцепција кон спротивниот пол.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.460
Поени од реакции
7.898
Не е рандом, манекенка е.
Господине инспекторе доволно е ова за идентификација ? https://www.elitemodel.com/newyork/elite/taelor-thein/portfolio/
Во таков случај да ја искористам приликава да ја ставам тука другарка ми Кортни.
Кога бев со нејзе на ист брод на бродот беше и Карен и не и побарав на Кортни, и сега имам болка на душата, ама јбг...
Кортни беше чирлидерка на Орландо Меџик и танцува у она шоуто на Џејмс Корден.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.288
Поени од реакции
25.554
Во таков случај да ја искористам приликава да ја ставам тука другарка ми Кортни.
Кога бев со нејзе на ист брод на бродот беше и Карен и не и побарав на Кортни, и сега имам болка на душата, ама јбг...
Кортни беше чирлидерка на Орландо Меџик и танцува у она шоуто на Џејмс Корден.
Mnogu e zagorena tvojava.
Mojana e poubava .
#hehehe
 

Kajgana Shop

На врв Bottom