Zulu.mk - клик & глеј

Член од
21 декември 2008
Мислења
213
Поени од реакции
15
Супер е сајтот, ги има поважните канали, но мене ми треба к-15 за да гледам ало ало :) Има некој чаре или....?
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Супер е ова, дури и подобар квалитет отколку кабловската има :)
Само така нека продолжат и во иднина нека има уште повеќе канали. :helou:
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Мене интернетот ми е паднат на 25КВ/сек...и не ми го пушта...тоа значи дека треба побрз???..или до плеерот треба да подесам?
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
20
Одличен сајт, само не верувам дека ќе трае долго ако легално не ги емитува каналите. Ако се е средено тогаш ова е еден голем чекор за гледањето телевизија во Македонија.

Се надевам дека ќе ја зголемат понудата на канали, но и овие се доста. :tv:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
493
Поени од реакции
13
Одличен сајт сеа конечно ќе си глеам тв на комп =)
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
РЕСПЕКАТ за сајтот (кажано во стилот на Тони Зен или на брачед ми Пеце :wink:) Навистина одличен сајт и доста добра понуда за почеток. Нека биди така, нека напредува и нека ја збогатуваат понудата со уште други канали како к-15, к-15 Music, BOМ итн. Во секој случај, поздрав до креаторите на оваа веб страна. :tv:
 

Сапун

. . .
Член од
10 јули 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
4
Хм...Еднаш го пуштив немаше глас,вториот пат имаше слика немаше глас.Инаку стварно не касни многу мислам јас на нова тв гледав некој 15-20 секунди.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.551
Поени од реакции
3.903
:tv::tv::tv::tv:BRAVO..Strimingot gledam e od OFF-NET toa samo nemise bendisuva..
Inaku odlicnoE vo novava 2009 dase dopolnat povejke kanali:tv::tv::tv:
 

Bidikov

Server guru
Член од
25 јануари 2005
Мислења
2.680
Поени од реакции
693
Да за елегантно гледање на злиак и звук треба 1мбит/сек. Ова ќе му дојде зачетоци на ИПТВ - и МТ имаше овакви канали али кратко пред да почне ИПТВ

Само пофалби за квалитет али се гледа дека е бета - на моменти нема звук или слика или и двете али конечна оценка 4- :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom