Zulu.mk - клик & глеј

P

Princ

Гостин
И јас се израдував кога го видов, ама не верувам дека долго ќе трае. Точно дека програмите се бесплатни ЗА ГЛЕДАЊЕ, ама не и за пренесување.
 
Член од
4 август 2008
Мислења
243
Поени од реакции
8
toooo


sega ke moze da gledam Lakers - Boston so super slika na Alfa TV.


falaaaaaaaaaaaaaaa:)
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
браво одлична слика одлична работа конечно требаше нешто вакво :helou:
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.268
Поени од реакции
3.627
браво супер страна и супер слика , само знае некој колкава е потрошувачката на интернет лимит точно , јас проверив нешто многу брзо ми вртеа бројки , знае некој точно колку е ?
 

butterfly1135

Tutto questo amore...
Член од
30 август 2008
Мислења
209
Поени од реакции
5
И јас се израдував кога го видов, ама не верувам дека долго ќе трае. Точно дека програмите се бесплатни ЗА ГЛЕДАЊЕ, ама не и за пренесување.
Тие чим веке пренесуваат немора ние да се секираме сигурно се е суредено и според мене ова е проект на ОН НЕТ, затоа што имаше подолго време еден многу интересен банер I HAVE A STREAM.. и тој водеше до а1 стримот претежно, а во линкот стоеше
on.net.mk/bandwidth_test_experiment.html

Сепак одлично е и многу е потребно како што сум цел ден пред ПЦ супер ми дојде... :vozbud:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.572
Поени од реакции
22.350
Одлично направено очекувам повеќе канали да ставаат...
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Тие чим веке пренесуваат немора ние да се секираме сигурно се е суредено и според мене ова е проект на ОН НЕТ, затоа што имаше подолго време еден многу интересен банер I HAVE A STREAM.. и тој водеше до а1 стримот претежно, а во линкот стоеше
on.net.mk/bandwidth_test_experiment.html

Сепак одлично е и многу е потребно како што сум цел ден пред ПЦ супер ми дојде... :vozbud:
Да да и јас тоа ќе пишував, и од сител и сител 3 имаа неколупати на он.нет :)
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
браво супер страна и супер слика , само знае некој колкава е потрошувачката на интернет лимит точно , јас проверив нешто многу брзо ми вртеа бројки , знае некој точно колку е ?
и јас ова се прашувам?

а навистина добра слика и канали кои ги немам на ТВ
се надевам ќе се зголеми понудата на македонски телевизии
 

Kajgana Shop

На врв Bottom