Zamunda.net (официјална тема)

Член од
8 ноември 2007
Мислења
571
Поени од реакции
293
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.513
Поени од реакции
3.361
Да секаде е вака незнам зошто само и се е на бугарски .
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.144
Поени од реакции
32.989
se opravi i kaj mene vo normala
sabajle isto bese kako anon
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.420
Поени од реакции
27.513
Експериментирале нешто :D и нешо не им функционира англискиот интерфејс, да.
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Anyone? Веќе два-три дена како не можам да отворам ништо на zamunda. Некој да не има инфо?
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.548
Anyone? Веќе два-три дена како не можам да отворам ништо на zamunda. Некој да не има инфо?
хакерски напад кон хостинг провајдерот, но и во БГ има борба против пиратеријата па можно е и да е тоа причината
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
хакерски напад кон хостинг провајдерот, но и во БГ има борба против пиратеријата па можно е и да е тоа причината
Веста односно линкот е од 24 октомври, 2016. :)

Барав и Јас, ама не можев најдам некое инфо повеќе.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.548
Веста односно линкот е од 24 октомври, 2016. :)

Барав и Јас, ама не можев најдам некое инфо повеќе.
толку го бива и google тогаш. одбрав статии од последната недела да ми најде, ама толку знае
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.474
Поени од реакции
4.135
Повторно има некој проблем со Замунда? Неможам да се регистрирам, invalid secrete code вели, а кодот е точно впишан. И од стар акаунт не стига на мејл линк за промена на пасворд...
 
Член од
27 јуни 2019
Мислења
58
Поени од реакции
41
Повторно има некој проблем со Замунда? Неможам да се регистрирам, invalid secrete code вели, а кодот е точно впишан. И од стар акаунт не стига на мејл линк за промена на пасворд...
Не ја ни отвара кај мене :aplauz:
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.333
Поени од реакции
3.824
И вчера и денес имав проблем и јас.
Кај најдоа сега кога треба серии да спуштам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom