Zamunda.net (официјална тема)

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.902
Поени од реакции
5.917
ИДете на zelka.org.
Оваа беше замена кога ја скинаа замунда пред некоја година. Дури тука мислам и акаунтите ги префрлија кога се деси тоа.
95% е се исто, а од различно, името е дел од тоа.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.333
Поени од реакции
3.824
Krypton серијата одеднаш ја снема и на двете замунди.
Исто така на замунда.нет ги нема новите епизоди на Сирена.

Што се случува?
Каде сега да си ги најдам сериите?
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.945
Krypton серијата одеднаш ја снема и на двете замунди.
Исто така на замунда.нет ги нема новите епизоди на Сирена.

Што се случува?
Каде сега да си ги најдам сериите?
the pirates bay
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.548
како се оставате со само еден торент тракер. еве од утре ако престане да работи од каде ќе симнувате.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.333
Поени од реакции
3.824
Гледам сега се наплаќа за да се направи акаунт. Јас имам стар, од каде што симнував бесплатно торенти пред неколку години, но го заборавив пасвордот.
Дали има некаква опција за беплатно симнување торенти од pirate bay?
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.548
Гледам сега се наплаќа за да се направи акаунт. Јас имам стар, од каде што симнував бесплатно торенти пред неколку години, но го заборавив пасвордот.
Дали има некаква опција за беплатно симнување торенти од pirate bay?
какви пари, каков акаунт?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.333
Поени од реакции
3.824
какви пари, каков акаунт?
Кога ќе стиснам на торентот да се спушта, ова ми се појавува:
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.548
Кога ќе стиснам на торентот да се спушта, ова ми се појавува:
абе магнет линкови се сите директ у торент клиент ги отвара.
а ти којзнае кај кликаш, сигурно ад блокер немаш.
Get this torrent на тоа се клика
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.333
Поени од реакции
3.824
абе магнет линкови се сите директ у торент клиент ги отвара.
а ти којзнае кај кликаш, сигурно ад блокер немаш.
Get this torrent на тоа се клика
Па тоа го кликам де. Торентот не ми го отвора, туку сајтов.
 
Член од
13 мај 2013
Мислења
40
Поени од реакции
12
Има некој инвите за ЦрнаБерза и ТоррентХр. Во ПП
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.420
Поени од реакции
27.513

Kajgana Shop

На врв Bottom