Zamunda.net (официјална тема)

Член од
14 октомври 2009
Мислења
21
Поени од реакции
1
Абе има некој акаунт од замунда ?
Вчера ми го банирале.

Ако има некој нека ми даде, стварно ми треба.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.144
Поени од реакции
32.989
Абе има некој акаунт од замунда ?
Вчера ми го банирале.

Ако има некој нека ми даде, стварно ми треба.
Имаш user & pw во сандаче. Користи го, зошто да не. :helou:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
ја иам али не даам :pos2:

шо си праел за да ти го банираат :wtf:
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Епа банираат кога не аплоадираш.:toe:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Оди зачленисисе на арена бг, 100 пати подобра е ми се чинит.
 
Член од
19 ноември 2008
Мислења
740
Поени од реакции
284
Не најдобри се на Zamunda.Најдобри сервери имаат и најбрзо иде.
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
изгледа и јас сум баниран.... мене воопшто не ми ја отвара страната...
 
Член од
8 август 2008
Мислења
447
Поени од реакции
17
Не најдобри се на Zamunda.Најдобри сервери имаат и најбрзо иде.
Од каде дозна дека замунда се најдобри ? исти се и аренабг затоа што главните админи тоест сеедери што ставаат ствари од исто место ги вадат па после ги ставаат на сајтовите, само погледнете и ќе видите истите торенти се на двата сајта во истиот ден сега кој касни 1-2 саати од другиот нема врска а брзината им е иста, сега што замунда се испонаша од пред една година и банира усери + не дозволува одма нов усер да се направи тоа е. Запомнете доколку сте банирани од замунда секогаш постои 0.arenabg.com или пак rarbg.com исти се ама сите три
 
Член од
29 јануари 2007
Мислења
303
Поени од реакции
10
Аренабг е на некој начин демо на замунда.

3 пати повеќе фајлови има на замунда и затворена регистрација.

Аренабг е најдобра алтернатива за сите вие што ве банираа.
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
179
Ratio: 0.047 :)

Што да правам кога не зема oд кај мене никој.

Не сум баниран
 
T

Tetro

Гостин
јас користам rarbg и одлични се, не се замараат со рејтинг :toe:
 
Член од
29 јануари 2007
Мислења
303
Поени од реакции
10
Па и замунда не се замараат со рејтинг за разлика од други некој ко torrentleech пример, ама чим ве банирале сте претерале верувам.

Димитар баш од замунда торрентите сисаат upload ко луди, елa сидај на torrentleech да те видам.

Еве ја пример замунда:
Rating: 2.833 Uploaded: 375.25 GB Downloaded: 132.46 GB
 
Член од
29 август 2008
Мислења
255
Поени од реакции
23
Sega otvorav Zemunda....nesto zaebava stranata!
Fuck ako ja poebat i nea!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom