Zamunda.net (официјална тема)

Член од
29 август 2008
Мислења
255
Поени од реакции
23
До тебе е ,супер работи замунда ... луди се луѓево ,стандард над 850 кб/сек оди даунлоадирање.
E што е до мене јебем го сите страни супер си се отвораат. Кај мене нејке сликите да ги отвори се друго функционира.
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
Rating: 0.113 Uploaded: 133.41 GB Downloaded: 1.15 TB

а тек па оптички ко ќе бапнам :vozbud:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.677
Поени од реакции
4.793
E што е до мене јебем го сите страни супер си се отвораат. Кај мене нејке сликите да ги отвори се друго функционира.
Пробај со друг интернет прелистувач ,може се сјебал некој plugin ова се дешава често на хром
 
Член од
29 август 2008
Мислења
255
Поени од реакции
23
Ма какви, нејке ни да почне да симнува торентот!!!
:nenene::nenene::nenene:

Со Мозилата почна да симнува ама сликите пак не ги отвора.

Јок....нејќе ни со Хроме.
 
Член од
29 јануари 2007
Мислења
306
Поени од реакции
11
Сакаше пред пола саат, сега несака.

Тхоме адсл.

Едит: Сега дојде
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
Rating: 0.113 Uploaded: 133.41 GB Downloaded: 1.15 TB

а тек па оптички ко ќе бапнам :vozbud:
шо напрај ти бе другар и велиш кога ке имаш оптички растур ке направиш ама изгледа заборај дека после тој посран лимит ке вадиш со 1 Мбит (ебати оптичкиот) :toe:

јас имам 15 гб а на стариот јузер имав 35 или 40 гб ама ми го избришаа оти неколку дена не вадев торенти
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
а ти заборави дека оптичкиот нема лимит и симиња со по 50 mpbs во секунд :wink:
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
569
Поени од реакции
142
tocno e deka optickiot ima limit 300 giga mesecno,ama toa e dovolno za eden korisnik.A i nemoze da go stavi koj bilo zoso go ima samo na nekolku ulici vo skopjevo.treba vreme da pomine dodeka se razgrani.pozz
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
нема никаков лимит бидејќи е оптика, со честици, колку сакаш товари го писито :wink:

иначе сеа за сеа е слабо распространет, до февруари-март би требало да ги опфаќа сите делови од Центар - Карпош - Аеродром.... за другите понатака...

секако ова е од T-home/mobile
 
Член од
9 јуни 2008
Мислења
1.380
Поени од реакции
804
што е до мене треба сите вас да ве банираат,сакате да се е*ете а да не го примите,се знае како фунцкионира тој систем,и после барааат некој абе дај некој нека даде јузер мојот ми го банираа,па будала треба да си да му дадеш на некој што го банирале,па се фалат кој повеке симнал а помалце дал....

Rating: 2.313 Uploaded: 344.38 GB Downloaded: 148.86 GB (updated once a day)
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
хехех Арсо, то је живот јебеш :toe:

како си успеал само да кркнеш бан сеуште не ми е јансо... веројатно си серел нешто на форум.
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
нема никаков лимит бидејќи е оптика, со честици, колку сакаш товари го писито :wink:

иначе сеа за сеа е слабо распространет, до февруари-март би требало да ги опфаќа сите делови од Центар - Карпош - Аеродром.... за другите понатака...

секако ова е од T-home/mobile
како шо спомна sasemkd доволно е 300 гб а ти шо велиш дека нема лимит грешка си ај види тука значи после тие 300 гб ке вадиш со 1 мбит а колку ке спуштиш за 30 дена јас не знам??????????
:salut:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
Max Optic Comfort + - си пишуе убаво неограничено :toe:

Доколку месечниот сообраќај надмине 300 GB (download + upload), или во случај на злоупотреба, Македонски Телeком АД – Скопје го задржува правото да ја ограничи брзината на пристап на ниво до 1 Mbps /1 Mbps (download/upload).

ако, ќе направат за мене специјално недефинирано :wink:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Max Optic Comfort + - си пишуе убаво неограничено :toe:

Доколку месечниот сообраќај надмине 300 GB (download + upload), или во случај на злоупотреба, Македонски Телeком АД – Скопје го задржува правото да ја ограничи брзината на пристап на ниво до 1 Mbps /1 Mbps (download/upload).

ако, ќе направат за мене специјално недефинирано :wink:
Зошто не читате?

(4)Доколку месечниот сообраќај надмине 300 GB (download + upload), или во случај на злоупотреба, Македонски Телeком АД – Скопје го задржува правото да ја ограничи брзината на пристап на ниво до 1 Mbps /1 Mbps (download/upload).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom