YouTube (официјална тема)

Член од
16 април 2011
Мислења
607
Поени од реакции
154
знаци имам програм видео гет со кое симнувам видеа од јоу тубе е сега ова видео е заштитено за 18 плус
http://www.youtube.com/watch?v=V8JJBF-gq50
се логирав значи го отворив е сега да го симнам не го спушта на видео гет дали знаете некој друг програм за спуштање на видеа од јоу тубе
Или тука во flv формат. Линкот не е на youtube веќе.
 
Член од
17 февруари 2011
Мислења
143
Поени од реакции
42
најдобар програм што ја го користам веќе подолго време е Free Studio Manager.
повели линк :)
 
Член од
16 април 2011
Мислења
607
Поени од реакции
154
одавна имам наполнато 18 видеово е така речи порнографско побарај го на јоу тубе
STEREO PALMA - Lick It официјалното видео види го ептен е јако
Успеа да го симнеш или ќе не држиш во искушение? :pos:
 
I

Ivanovska

Гостин
Пробај со Real Player или Xilisoft Download YouTube. :) Јас порано го користев реал, сега хилисофт и задоволна сум, супер ги симнува. :D
 
S

Shellshock nam67

Гостин
А моево го проба? Ант видео?
aj ce go probam samo da go simnam ne e problem za mp3 toa vejke go napraviv sakam vo mpeg format da go napravam vo toa e problemot porano imase you tube catcer direkno go simnuva faljlot vo ftl pa od tuka so any video converter go konvertiras kako sakas :) golem problem se zastitenite videa na you tub ama pak se slatki :)
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571

знаци имам програм видео гет со кое симнувам видеа од јоу тубе е сега ова видео е заштитено за 18 плус
http://www.youtube.com/watch?v=V8JJBF-gq50
се логирав значи го отворив е сега да го симнам не го спушта на видео гет дали знаете некој друг програм за спуштање на видеа од јоу тубе
а со downloadhelper проба? ако користиш мозила
и ова е за секакво видео не само од јутуб
 

Kajgana Shop

На врв Bottom