Xbox360 гејмери

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
да да, иначе да не играш на лајв да те аднам?:)
Абе Хаус освен MW3 играш нешто друго на лајв? на пример CoD world at war, MW2, нешто со тркање или Mass Effect 3? Ти си бар чипуван лесно ти е да „набавиш“ игри :) Да се испукаме или тркаме некад заедно
--- надополнето: 31 мај 2012 во 04:12 ---
Абе, ја играше ли некој ФЕЗ?

Што игра е ова прв пат ја гледам? Нешто Xbox Arcade?
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.548
Поени од реакции
3.845
Абе Хаус освен MW3 играш нешто друго на лајв? на пример CoD world at war, MW2, нешто со тркање или Mass Effect 3? Ти си бар чипуван лесно ти е да „набавиш“ игри :) Да се испукаме или тркаме некад заедно
--- надополнето: 31 мај 2012 во 04:12 ---

Што игра е ова прв пат ја гледам? Нешто Xbox Arcade?
Играм и некој други од време на време најчесто НБА 2к12 или ПЕС 2012 играв и форца ама ме мрзи пак да идам да ја купам за лт 3.0 кога ќе одам до идц ќе набавам некој игри.. иначе ме имаш на лајв ? :D
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Играм и некој други од време на време најчесто НБА 2к12 или ПЕС 2012 играв и форца ама ме мрзи пак да идам да ја купам за лт 3.0 кога ќе одам до идц ќе набавам некој игри.. иначе ме имаш на лајв ? :D
A Forza 3ката ја немаш? И те имам на лајв, whistlerMK мислам дека сум пишан
--- надополнето: 31 мај 2012 во 15:06 ---
Да да, на XBLA, јас што си го викам иксбла.
Еве линк. Играва доби монгу позитивен печат.
Хмм 800 поенчиња, ај ќе го видам демото викендов и ќе кажам импресии :)
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.548
Поени од реакции
3.845
A Forza 3ката ја немаш? И те имам на лајв, whistlerMK мислам дека сум пишан
--- надополнето: 31 мај 2012 во 15:06 ---

Хмм 800 поенчиња, ај ќе го видам демото викендов и ќе кажам импресии :)
Ја имам форца ама не е на 3.0 а не ни планирам да ја зимам веќе иживеана ми е.. :( дај земи флешувај го хбохот кога ќе дојдеш во македонија
--- надополнето: 31 мај 2012 во 18:31 ---
Не сум на лајф, уствари сум ама само преку windows phone. Ај баш додадиме да видам што е како е :) Тоа ми е усер нејмот


те аднав, него зашто ти пишува FYROM ? :confused:
и зашто имаш само една игрица?
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.397
Поени од реакции
5.278


Nova Gears Of War vo najava. Ja pravat People Can Fly namesto Epic Games....More info sigurno ke ima na MS E3 konferenciumot
:rolleyes: 4 komada vo edna generacija..Stvarno ja izmolzea
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Ја имам форца ама не е на 3.0 а не ни планирам да ја зимам веќе иживеана ми е.. :( дај земи флешувај го хбохот кога ќе дојдеш во македонија
--- надополнето: 31 мај 2012 во 18:31 ---

те аднав, него зашто ти пишува FYROM ? :confused:
и зашто имаш само една игрица?
Една игрица имам дека ги редам "купени" од торенти затоа :pos::pos::pos::pos:

А фиром хммм незнам како треба да ме пишува?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ми дава надеж што ќе ја прават People Can Fly, секогаш се фокусирале на гејмплејот пред се.

Тоа е студиото кое ни ја даде Painkilller и Bulletstorm, два FPS-а кои со мерак сум ги играл.
 
Член од
21 април 2012
Мислења
51
Поени од реакции
2
Здраво на сите,

Јас сум прилично нов на хбокс сцената, па уште не ми се јасни некои работи.
Мојот го купив флешуван + 2.0 мислам дека беше. Ги играв скоро сите игри, до пред некое време ама ми побара за една апдејт и после то ане сакаше некои игри да ми ги пушта. Најверојатно тие што немаа заштита можев да ги играм. Отидов кај дечкото од кај што го купив и он го флешуваше на +3.0. Сега не сака ни една игра да ми пушти ама ми кажа он дека треба со абгх да го пројдам фајлот и да ја прережам играта.

Ме интересира дали има некоја добра страна каде подетално се објаснува што е шемата со флешувањето, која е разликата како се прави .... Знам дека треба да се купи посебен режач за поновите игри па и околу тоа нешто ако сака некој да објасни. Можеби имало некаде на форумов па ќе побарам и по него.

Би сакал и на нет да игран онлајн, па дали може со новиот флеш.
Има некоја голд карта како што ми рече он.

Однапред благодарам
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Знае некој каде можам да купам хард диск за xbox 360 120 гб? Во ид немало ми рекоа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom