Xbox360 гејмери

ScArFaCe_K4

Кретенски username, знам.
Член од
29 јануари 2007
Мислења
344
Поени од реакции
16
Izleze Forza Horizon full, na arena. Bugarska rabota, pred premiera koj moze da objavi ako ne oni :D
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Уф колку е подобро со ХДМИ кабел! :) Само ме интересира која е разликата помеѓу поефтините и поскапите , бидејќи јас го земав наевтиниот што беше 250 денара ама ми врши работата , а имаше и поубави за 400-500... Што е разликата помеѓу нив?
 
Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278
Ја спуштив Mark of the Ninja.. е сега торентот не ми ја дава како исо фајл него rar,и кога ќе ја екстратирам во фолдерот не ми се прави како iso фајл..некоја финта?
Уф колку е подобро со ХДМИ кабел! :) Само ме интересира која е разликата помеѓу поефтините и поскапите , бидејќи јас го земав наевтиниот што беше 250 денара ама ми врши работата , а имаше и поубави за 400-500... Што е разликата помеѓу нив?
твојот кабел е 1.5 метри,а другите се поскапи има од 3метри 5 метри итн
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.694
Поени од реакции
52.589
Ја спуштив Mark of the Ninja.. е сега торентот не ми ја дава како исо фајл него rar,и кога ќе ја екстратирам во фолдерот не ми се прави како iso фајл..некоја финта?
треба да имаш ЈТАГ за да ја играш таа
 
Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Нарачав од mmoga 800 поени, ми рекоа ради превари што се дешавале, мора телефон да им дадам и утре да ми се јават. Јас оставив па ќе видиме утре околу 13 што ќе речат...
--- надополнето: 16 октомври 2012 во 04:53 ---
Опа, стигнаа поените, mmoga одлична страна за шопинг :) фала, Mac)) и сите други

Иначе купив ЕУ поени, пошто на гејтагот ми стоеше локација - Скопје и пишуваше на нет да се водам според тоа, среќа погодив...
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Мало потсетување доаѓа денеска

 
Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278
Заебана работа сега...профилот на лајф ми беше со yahoo.com адреса,арно ама пасвородт го заборајв..и сега не можам да велзам во профилот ми бара пасворд WTF:confused:
гејм -тагот го сменив во mileKITIC10 и сега ми бара пасворд:pos:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Заебана работа сега...профилот на лајф ми беше со yahoo.com адреса,арно ама пасвородт го заборајв..и сега не можам да велзам во профилот ми бара пасворд WTF:confused:
гејм -тагот го сменив во mileKITIC10 и сега ми бара пасворд:pos:
Види кој ти е алтернативниот мејл, прати си го пасот на него.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom