WWE

Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Последно уредено:
C

Castiel

Гостин
http://bleacherreport.com/articles/...um=referral&utm_campaign=programming-national
Au loso,prvo se povreduva Bryant,pa Orton,Cena resava da zeme odmor,na Lesner mu istekuva dogovorot.Pa koj ke se borat za Titulata?Definitivno najloso scenario za WWE,moze komotno da se ugasi souto[DOUBLEPOST=1446757471][/DOUBLEPOST]Прегледај го приврзокот 132368
:D
Абе готово. Среќа немаат длабок ростер па неможат да покријат. Ростерот никогаш не бил по полн со талент. Рејнс, Амброус, Цезаро, Вајат, Шејмус, Барет, Зиглер, Дел Рио сите можат комотно мејн евентери да бидат и да пружат одлични мечеви.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Za talentirani, talentirani se.
Za Reings se znae deka ke ide na titulata,Ambrose zapocna feud so Owens,Cesaro nema sansi pa go iskoristat,Wyatt ima feud so Taker i Kane koj ke potrae,e sega Sejmus on go ima kuferceto(ja potpolno zaboraiv na nego),pa najlogicno e nekako on i Reings deka deka ke imaat feud,Beret pa toj uopste dali se bori? :D,e Ziggler neznam sto e so nego,postoi sansa da bide alternativa ako se povredi uste nekoj od Reings/Sejmus,a Del Rio ja ima United States titulata,taka da ne veruvam deka ke mu dadat uopste sansa da se bori za WWE titulata,edinstveno na turnirot kolku da se popolni mesto.[DOUBLEPOST=1446898879][/DOUBLEPOST]P.S stranava e najaktivna balkanska povrzana so WWE
https://www.facebook.com/WWESrbija-Balkan-Americko-Rvanje-576506459066654/?fref=ts
 
C

Castiel

Гостин
Za talentirani, talentirani se.
Za Reings se znae deka ke ide na titulata,Ambrose zapocna feud so Owens,Cesaro nema sansi pa go iskoristat,Wyatt ima feud so Taker i Kane koj ke potrae,e sega Sejmus on go ima kuferceto(ja potpolno zaboraiv na nego),pa najlogicno e nekako on i Reings deka deka ke imaat feud,Beret pa toj uopste dali se bori? :D,e Ziggler neznam sto e so nego,postoi sansa da bide alternativa ako se povredi uste nekoj od Reings/Sejmus,a Del Rio ja ima United States titulata,taka da ne veruvam deka ke mu dadat uopste sansa da se bori za WWE titulata,edinstveno na turnirot kolku da se popolni mesto.[DOUBLEPOST=1446898879][/DOUBLEPOST]P.S stranava e najaktivna balkanska povrzana so WWE
https://www.facebook.com/WWESrbija-Balkan-Americko-Rvanje-576506459066654/?fref=ts
Амброуз имаше една н меч со КО. Далеку од фјуд се. Цезаро е доста овер може да го искористат. Тејкер и кејн најверојатно ќе ги нема на тв нареден месец два па слободен е вајат за сега а и едини квалитетен хил е. Али ипак ќе биде меѓу Амброуз и рејнс кај што еден ќе стане хил. А и ништо чудно да го вратат сена порано а исто и брок.
 
Член од
30 септември 2011
Мислења
2.713
Поени од реакции
2.599
:lut:
[DOUBLEPOST=1447148667][/DOUBLEPOST]Brothers of Destruction :sneaky:
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
30 септември 2011
Мислења
2.713
Поени од реакции
2.599

Attachments

Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Navodno isis spremale napad vo Atlanta vecer za Survivor series,taka da moze da bide i otkazano pej per vjuto
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Kakva glupost napravija WWE ne se svesni,se zakopaa,posle ova prekinuvam da pratam WWE na odreden period,me razocaraa nacisto (n)
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Da ogromna glupost,Roman vo sekoj segment e bolji od Sejmus,oni napravija glupost i koga mu go dadoa kuferceto,ali iskreno se nadevav deka bezuspesno ke go iskesira,ali jbg.Owens,Ambrose,Reings site ovie se bolji od Sejmus koj nemase nikakov momentum od kako go zema kuferceto,i bese daleku od main event.Iskreno se nadevam na TLC deka ke ja izgubi titulata.

P.S Cessaro se povredil i najverojatno ke otsustvuva 2-3 meseci.
 
C

Castiel

Гостин
Da ogromna glupost,Roman vo sekoj segment e bolji od Sejmus,oni napravija glupost i koga mu go dadoa kuferceto,ali iskreno se nadevav deka bezuspesno ke go iskesira,ali jbg.Owens,Ambrose,Reings site ovie se bolji od Sejmus koj nemase nikakov momentum od kako go zema kuferceto,i bese daleku od main event.Iskreno se nadevam na TLC deka ke ja izgubi titulata.

P.S Cessaro se povredil i najverojatno ke otsustvuva 2-3 meseci.
Не баш. Рејнс е бејби фејс али е далеку од овер со публиката. Не е до толку пошто реално е досаден, а нејќеа хил да го направат. Па ова беше најдоброто нешто што можеа да го направат после тоа. Сеа повеќе и повеќе овер ќе станува рејнс за на крај на Wrestlemania да ја освои титулата. Нешто слично како ДБ што направи. Ја поише сакав Амбруоз да освои али јбг.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Najdobro za WWE bi bilo da ja osvoi Reings titulata na TLC,pa da stane heel,i da ima feud so Ambrose,pa za koga ke se vrati Rollins da se umesa u feudot,i da vidime triple-threat na Wrestlemania
Rollins-Reings-Ambrose.Mislam deka so vakvo scenario publikata bi bila prezadovolna
 

Kajgana Shop

На врв Bottom