WWE

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985
Не глеав ептен, нешто here and there, ама знам јаки реакции имаше за Триш и Шарлот, така да тоа ќе гледам.

Брок ептен срање го букираат, Сет го праат нов Роман со милион срања пак да тепа? Мех.

Не беше нешто посебно Самерсламов, како Mania 2 беше, го букираа така колку да се дешаваат работи..

Зиглер беше топ, Голдберг има најдобар spear ever (ок, и Роман не е лош да бидеме реални), и ептен ќе биде забавен гимиков на Зиглер кај што е delussional.

Инаку....Еџ се појави на pre-show-то, некако ептен рандом...ама кул секако (y)

Се надевам вечер RAW ќе биде јако за гледање
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985
Рандом прашање...има некој од тука гледано WCW? :D
Барем нели, на интернет, иако знам ептен луѓе од Србија (па ваљда и Македонија) има што имаат гледано back in the days кога постоело
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985
Ха, Роман твитнал за Синиша Михајловиќ (y)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985
Ај ко ќе гледате ППВ-во пишете што мислите :D
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Јас немам што да кажам за мечевите, затоа што не го гледав ппв-то. Али по тоа што го прочитав на страната на WWE, фановите не се задоволни од одлуката Сет Ролинс да ја одбрани титулата. Многумина од фановите велеа дека повеќе нема да пратат WWE. Ако ова се испостави како точно, тогаш на WWE може на големо да им падне рејтингот.

Брај Вјат е моментално најголема ѕвезда во шоуто, публиката го обожава, па и јас сметам дека ќе беше добро да му ја дадеа титулата.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985
Тешко срање од крај на меч беше...

И вчера RAW не беше ништо посебно...пак паѓаат во лоша серија кај што не им е гајле и не се замараат ептен...
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985
1573621676393.png


PUNK IS BACK!!!!!!


Ок, како дел од шоуто WWE Backstage, ама вака почнаа и многу други па на крај завршија со враќање и имање на меч

pls gib Cena-Punk at Mania
Автоматски споено мислење:

Панк е asshole бе..знае шо прави..ќе се врати до ВМ 37-8 сигурно..

Си отиде.. као демек..си ужива од WWE лајфстајлот..останува релевантен со УФЦ..заработува добри пари..уште и ако има договорено полесни битки да има у УФЦ..па да влезе у серија некоја у УФЦ...оп big deal ќе стане..па ќе се откаже од УФЦ као демек да се одмори...оп WWE ќе го сакаат назад..ќе му понудат ептен многу пари за помал распоред..мејн евент на ВМ..и тамам последните добри години у кариера ќе ги помине WWE на време за големи пари..
Се утепав од барање на постов ама го најдов!

Ете, воправо бев :D
Автоматски споено мислење:

Е Панк кога ќе се врати и во ригнот догодина (ако се деси ова)...и пак не пишувате...све ќе ви еам :D :D

Па и Стоун Колд до душа збори периодов да има уште еден меч :D
 
Последно уредено:
Член од
4 декември 2011
Мислења
75
Поени од реакции
38
Super ako se vrati CM Punk

Ova so nxt im e ziva glupost, gi uprooastija smackdown i raw


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985
Гледаше некој War Games вчера? :D

Мауро Ранало со компарациите некад е ко Златко Калински :ROFLMAO:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985
Ќе гледа ли некој вечер Royal Rumble?
И кој би бил surprise return?
Yeah boi we here!!

Фала богу некој пиша во темава за најдоброто ППВ, да не бидам само јас :D

Ќе ти пишам потенцијални изненадувања во спојлер, отвори на твоја одговорност :D

Од ова што видов до сега се confirmed 27/8 луѓе од вкупно 30 така да нема многу шанса за изненадувања ама две имиња се вртат денеска... изгледа е вистина така да, ти викам, отвори на твоја одговорност, мене ми е криво за еден што дознав пошто стварно немав појма и ќе се израдував ако не знаев :D


Edge and MVP ги зборат ептен како потенцијални изненадувања.
Ама освен еден од двајцава ако не и двајцата..не очекувам ептен изненадувања да има.
Ваљда повеќе кај жените ќе пробаат тоа.
Изгледа Наоми ќе се врати таму после повредата, а претпоставувам и неколку легенди од кај жените.
Можеби и Ронда.
Ваљда Шејна Базлер од NXT ќе биде таму главен фаворит, ќе видиме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom