WWE

Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Вечер Хелл Турн прави Биг Е. И на Самерслем имаме Трипл Трет помеѓу поранешните членови на Њу Деј за WWE championship. :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.287
Вечер Хелл Турн прави Биг Е. И на Самерслем имаме Трипл Трет помеѓу поранешните членови на Њу Деј за WWE championship. :D
Нц.

Кажале они не сакале да се разделат никад на таков начин и сите сакале исто да останат.

Иако и те како би сакал тоа да се деси... особено на WM догодина
 
Член од
4 декември 2011
Мислења
75
Поени од реакции
38
Ако се разделат така, кофи губи титула за 1недела. Башка тапа фаци минсе некако


Вечер Хелл Турн прави Биг Е. И на Самерслем имаме Трипл Трет помеѓу поранешните членови на Њу Деј за WWE championship. :D



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.287
Оваа година во спорт:



Meanwhile, у WWE немало епски меч од Панк кога замина

Кој кур, non-scripted sports се позабавни од ова скриптираново не ми се верува..

А башка и крикет нема на листава :D

Ама да ги ебам...кога немаат јаки ѕвезди..што да праат?
Сами си се криви секако..

Глеав Rock/Austin од WM17... брееј каква атмосфера....па тие Мании во 2000тите....каква атмосфера е само...
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Уфф одвратен финиш. Колку го мразам овој гадов Брук Леснер!!!!
Верувам дека не постои човек што го мрази повеќе од мене. Дај нека си оди побрзо од WWE да не му ја гледам таа одвратна фаца.
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
WWE ne znaat sto pravat. Dosadni se vise so Brock Lesner, covekot samo pred Wrestlemania i Sumerslam se pojavuva i potoa nikade go nema. Ziva katastrofa za souto e on da ja drzi titulata. I mecevite celo vreme mu se ili protiv Seth, ili protiv Roman. Proliv da te fati. Sega na Sumerslam ke ima Brock vs Seth, nesto sto go imame gledano 1000 pati.

Kako sto spomnav i pogore, vreme e da si odi, neka gi poslusaat fanovite sto razbiraat, a ne decata od 10 god.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.287
Bray (y)

WWE ne znaat sto pravat. Dosadni se vise so Brock Lesner, covekot samo pred Wrestlemania i Sumerslam se pojavuva i potoa nikade go nema. Ziva katastrofa za souto e on da ja drzi titulata. I mecevite celo vreme mu se ili protiv Seth, ili protiv Roman. Proliv da te fati. Sega na Sumerslam ke ima Brock vs Seth, nesto sto go imame gledano 1000 pati.

Kako sto spomnav i pogore, vreme e da si odi, neka gi poslusaat fanovite sto razbiraat, a ne decata od 10 god.
Сега со Хејман и Бишоф како главни на RAW и SD се надевам ќе бидат попаметни, следуваат winds of change со букинзите....or so I hope....до сега RAW делува топ откога Хејман го презеде

А види...до душа...сами се криви што се идиоти.

Ете сега се идиоти со букирањата..... пошто лоши беа претеходните години и букираа како срање.

И буквално освен Ролинс и Роман буквално немаат друга ѕвезда...

Јбг ќе треба година дена да помине со Хејман и Бишоф за да видиме нешто свежо со нови легитимни ѕвезди..

AEW и лошите рејтинзи ги исплашија... ама тоа е, кога немаа конкуренција смееја да си дозволат срање шоуа[DOUBLEPOST=1563278181][/DOUBLEPOST]Не бе, Хејман е цар, ете почнале и меѓу реклами да имаат сегменти со џабери како шанса да се докажат (y)



 
Последно уредено:
Член од
4 декември 2011
Мислења
75
Поени од реакции
38
Тејкер и роман вс Шејн и дру ми беше добар окд скул меч, другото видено и досадно малку


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.287
Прв пат после пар години...Самерслам не изгледа така добро избилдано..

Претходно беше како бољи верзија на WM повеќе за smarks ама....годинава..после пар меча....


Вака после овие две шоуа:

Наталија-Беки
Леснар-Сет

е ова е confirmed

ваљда Ортон против Кофи ќе биде? Тоа може ок да е..

Бреј против Фин....

The Club vs Usos and Ricochet

и...не знам...уште неколку рандом мечеви...

не ми фаќа ама ич ова око, ептен како да е веќе видено ова ....

5AV3_U5_8RAY
:D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.287
Oчекувам да бидам sports entertained со RAW Reunion вечер

R-Truth и Дрејк би требало да бидат МВП на вечерта со волку легенди
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.287
@orko100 @stiv_milanezot @fidanmk
Глеавте RAW вчера? :D

Одамна немало вака добра епизода нек си ибе матер, вајб на атитјуд ера имаше па и на ruthless agression, одма се гледа разлика кога Хејман букира во позадина.

Многу добра епизода, искрено се надевам егото на Бишоф ќе поработи и ќе сака да се натпреварува со одлична СмекДаун епизода
 
Член од
4 декември 2011
Мислења
75
Поени од реакции
38
Gledav, interesno e so hejman sekogas

Set rolins pocna da me nervira


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
4 декември 2011
Мислења
75
Поени од реакции
38
Триш вс шарлот најбољи меч на самерслем, добро деби на нов бреј вајат, другото мувла


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom