Urban Dance Birthday Party - 29.08.2009

Член од
14 септември 2007
Мислења
108
Поени од реакции
2
pa se nadevame deka dozdot ke skrati naskoro!!!!
 

Eva Molotow

Anti-social Engineer
Член од
6 јуни 2008
Мислења
532
Поени од реакции
392
Де де, ќе се стопите. Стај две ќеси на патики и фурај ако толку ти е шубе од водата. И на минатото журче беше мокричко па што има врска. :smir:
 
Член од
14 септември 2007
Мислења
108
Поени од реакции
2
престана дождот....сега ке има нешто или што??
 

Satellite

Digital Dance DJ
Член од
25 декември 2007
Мислења
321
Поени од реакции
115
Zurka ke ima, malce ke bide kallivo ama toa e toa :S Da mu se seram u vremeto 5 pat ne zeznue letovo za zurka :D Ama toa e toa.

Line up : Bushava azbuka - Navigator - Satellite - Khazar

Se gleame tamu :D
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Само што дојдов кал немаше дури и сува беше тревата иииииииииииииии јако беше .. како да не се деси дождот :)
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Само шо се вратив XD
Се на се, провод, парЌе другарЌе!! Ладење ташаци на отворено, сува беше тревата, си легнуеш коа ќе се умориш, нема фрки, немаш гајле! Башка, Казар на крај скина! RAAAAWRRRR!>.<
Једино шо очекуев да има далеку поише народ, иако, да, имаше доста, и очекуев поише олд скулери, а не шабани/металци/фенсери.. :)
 
Член од
14 септември 2007
Мислења
108
Поени од реакции
2
одлично журче...браво:)):smir:
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.149
Поени од реакции
5.898
Едно големо БРАВО за Urban Dance. Феноменална журка. Партали се напраив, не ги осеќам нозете :pred:. За дождот малце се разочарав, сакав повеќе да заврне, да се оладам троа повеќе пошто 3 пати се препотив, али јбг :wink:. Иначе Satellite, феноменален сет. Момент на вечерта: "...Ghostbusters!!!" :baeh: (ps: може да ми дадеш линк од песнава на PM :smir:). Многу сакав да ја пуштиш и "Hardest We Can" од Talamasca, али не ми се исполни желбата (на таа ќе експлодирав, жими се). Другпат. И како што рече GoD.HateUSaLL, Казар ептен искина на крај. Ај ја идам на спиење. :salut:
 
Член од
22 септември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
32
Одлично журче!
Кал до колена? Глупости.. Тревата не беше мокра а не па кал.. Супер беше.. Само шо не очекував толку фенсерски фаци -.-
Како и да е.. Екстра журче и ако има пак идам обавезно!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom