Urban Dance Birthday Party - 29.08.2009

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.720
Поени од реакции
11.152
Ја не идам, фејк рекордс ми е :icon_lol: башка и Водка, Тончи, Јоцо енд ко... не се јавија што како...ако во меѓувреме нешто, идемо...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.432
Поени од реакции
7.808
Ја не идам, фејк рекордс ми е :icon_lol: башка и Водка, Тончи, Јоцо енд ко... не се јавија што како...ако во меѓувреме нешто, идемо...
Мансоваќа, ај не биди фегет.Кажавме сите дека ќе идеме, е сеа време и место... ако имаш некоја идеја за при-парти, кажи. Ако не, ќе се збираме таму околу 1 (некаде у близина на местото или некаде при влез).

Или ако се најдеме на месинџер, ФБ да склопиме некој нацрт план.
 
S

StormRage

Гостин
Ае истргајте им ги ушите од мене пошо нема да можам да дојдам.... but would love to...
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Немаш пооооооооим колку ќе биде кнап еј! Ќе крца местото! Онака, зимаш воздух на влез, и влагаш со металска внатре..те праат палачинка, и искачаш ко издуван балон надвор.. -.-
Ја се молам да нема премногу луѓе, барем да може да се ѕенѕа -.-
Абе нема теорија да се напуни стадионот веруј ми. Јес да ќе има и штуро и сакато али големо е местото.
Ако не позади гол ќе се загреваме :wink: :pos2:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Незнам, како и да е, вреди да се проба, ја ќе упаѓам жустро унутра накај 1 часот по полноќ [no sheet].. па ако се погоди некој да упаѓа у исто време, радо би ќаскал малце пред жур..
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Штета што неможам да дојдам,утре треба рано сабајле да станам.Иначе ќе биде жустро вечер,убав помин на сите што ќе идат!
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Ќе се организирате нешо за пред журче?
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
и ја ке улетам само нз кое време:toe:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.432
Поени од реакции
7.808
Јас сега тргам од с.Миладиновци (позади 7 мориња, 7 планини....) се збираме со Воткамиксс и Член7, и продолжуваме кон зелениот терен.
Кој сака, нека ни ѕвони за масовно да биде, пато за цело село, масовно, што се спојвит...
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Јас сега тргам од с.Миладиновци (позади 7 мориња, 7 планини....) се збираме со Воткамиксс и Член7, и продолжуваме кон зелениот терен.
Кој сака, нека ни ѕвони за масовно да биде, пато за цело село, масовно, што се спојвит...
Абе кажувајте вакви работи бе..... Да не прочитав сеа немаше да знам дека се чекаме...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.432
Поени од реакции
7.808
Мене Деско ми пиша по СМС дека и ти доаѓаш :)
За саат време би требало да стигнам веќе у центар.

Party ON!
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Што е финтава па сеа со дождов заеба работа и тоа гадно :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom