UEFA Super Cup 2017 - Real Madrid vs. Manchester United

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Kolku sakam da snema struja u sred mech... i manchestercive krsh da napraat i hoteli i kafici i pivolendi. Pivolendot e premesten za super kupot ej hahahah. Nekoj kje reche biznis. More mamata u pichka da ti ebam plemeto makedonsko.
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
Date: 2017-07-10T16:25:09.961
Amount: €200.00
Merchant Details: UEFA SUPER CUP~~NYON VD~ 756

Море среќа ебате, а таман мислев да барам од пењата карти, заборавив и дека аплицирав на уефа.
Чекам потврден маил.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.559
Поени од реакции
52.351
И мене само што ми стигна порака дека ми се повлечени пари од картичка од уефа :ojeaa:
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.075
и мене ми стигна фак а требаше на одмор да бидам тогаш:place:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Се полакомија и опнаа високи цени за сместување, ама странциве не се глупи и си резервирале сместување во Србија, Бугарија, Грција... :kuracc:
 
R

red.devil

Гостин
Се полакомија и опнаа високи цени за сместување, ама странциве не се глупи и си резервирале сместување во Србија, Бугарија, Грција... :kuracc:
Не бе ич не се, демек Македонија само еден град има. :D
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.548
Поени од реакции
62.463
Со среќа на сите :D

За по колку карти аплициравте?
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
И мене само што ми стигна порака дека ми се повлечени пари од картичка од уефа :ojeaa:
Многу битно прашање, само на едно место те имаше ко апликант, или те имаше некој пријавено и ко гостин? :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.413
Поени од реакции
42.672
Многу битно прашање, само на едно место те имаше ко апликант, или те имаше некој пријавено и ко гостин? :D
ако го имало и како гостин се надевам утре ќе го извлечат пак :icon_mrgr::icon_mrgr:
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
И јас бев само со една апликација, ме немало на други, аплицирав во првиот час од кога беа пуштени апликациите за лотарија. 4 карти иначе.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.413
Поени од реакции
42.672
Бар да кажат по колку места дневно пополнуваат, да знам дали да ги пцујам уште од сега или да се надевам.


И јас аплицирав во првиот час, ама пред некој ден сакав да ја сменам картичката, па мораше да ја поништам апликацијата и да пуштам нова. Се ќе им ебам ако на крај им дадат на тие први што аплицирале.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Бар да кажат по колку места дневно пополнуваат, да знам дали да ги пцујам уште од сега или да се надевам.


И јас аплицирав во првиот час, ама пред некој ден сакав да ја сменам картичката, па мораше да ја поништам апликацијата и да пуштам нова. Се ќе им ебам ако на крај им дадат на тие први што аплицирале.
Курац и ја у претпоследен ден аплицирав, мене ми кажа неуспешна, со мојата среќа тоа и очекував... провери си на страната.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.413
Поени од реакции
42.672
Курац и ја у претпоследен ден аплицирав, мене ми кажа неуспешна, со мојата среќа тоа и очекував... провери си на страната.
Вашето барање за билет беше неуспешно.


Да ми го јадат курот. Не го гледам мечов жими се.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom