UEFA Europa League 2016/17

  • Креатор на темата Џонтра Волта
  • Време на започнување

Шампион сезонава е..


  • Вкупно гласачи
    67
  • Гласањето е завршено на .
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.141
Поени од реакции
35.141
Јако е после заминувањето на ФерГејсон од Сморчесер, тебе како ти е? Малку подобро со титула у ЛЕ? :LOL:
Ова веќе не се подјебавања ова се чисти комплекси. Сморчестер, ФерГејсон, сфаќаш дека само се бламираш тука, со ефтини селски финти? Шупак.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Ова веќе не се подјебавања ова се чисти комплекси. Сморчестер, ФерГејсон, сфаќаш дека само се бламираш тука, со ефтини селски финти? Шупак.
Не бе, тоа е назив на клубот кој го добива од мене према фудбалот кој го игра сезонава.:toe:
А тебе изгледа многу те боли што е Сморчестер, ајде следната сезона коа ќе бидат на дното од табелата ќе го мењам у Дночестер можда појше ќе ти се свиѓа.:kezec:
 
R

red.devil

Гостин
Не бе, тоа е назив на клубот кој го добива од мене према фудбалот кој го игра сезонава.:toe:
А тебе изгледа многу те боли што е Сморчестер, ајде следната сезона коа ќе бидат на дното од табелата ќе го мењам у Дночестер можда појше ќе ти се свиѓа.:kezec:
Тапа си. Дури веќе не знаеш и што збориш. Назив кој го добил според фудбалот што го игра сезонава се вика ФерГејсон?!
Не, тоа е само болен излив на неконтролирани емоции кои што колуминирале овие денови поради некоја непозната причина.

Ја имам теорија ама, мислам не и е местото тука па ќе си приќутам...
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Тапа си. Дури веќе не знаеш и што збориш. Назив кој го добил според фудбалот што го игра сезонава се вика ФерГејсон?!
Не, тоа е само болен излив на неконтролирани емоции кои што колуминирале овие денови поради некоја непозната причина.

Ја имам теорија ама, мислам не и е местото тука па ќе си приќутам...
Реков тимот, Гејгусон е екс тренер. Он го добива по тоа што е геј, како и секој друг што има контакт со Сморчесер.:icon_lol:[DOUBLEPOST=1495733725][/DOUBLEPOST]

Спамчесер.:toe:
 
Последно уредено:
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Не бе, тоа е назив на клубот кој го добива од мене према фудбалот кој го игра сезонава.:toe:
А тебе изгледа многу те боли што е Сморчестер, ајде следната сезона коа ќе бидат на дното од табелата ќе го мењам у Дночестер можда појше ќе ти се свиѓа.:kezec:
Време е да се покриеш со ушите и да престанеш да лупаш глупости. Ваква бламажата како твојата овде ретко се гледа.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Време е да се покриеш со ушите и да престанеш да лупаш глупости. Ваква бламажата како твојата овде ретко се гледа.
Ретко се гледа и некој тим со потрошени 500 милиони да не може да пркне 3 сезони погоре од 6то место.:toe:
 
Член од
13 март 2015
Мислења
210
Поени од реакции
138
Ретко се гледа и некој тим со потрошени 500 милиони да не може да пркне 3 сезони погоре од 6то место.:toe:
Сфаќам јас подбуцнувања и се', ама да подбуцнуваш треба да си интелигентен.

А твоиве фори се у фазон на 7 одделение, и не треба да се води воопшто дискусија со искомплексирано хејтерче кое гледа само право.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Сфаќам јас подбуцнувања и се', ама да подбуцнуваш треба да си интелигентен.

А твоиве фори се у фазон на 7 одделение, и не треба да се води воопшто дискусија со искомплексирано хејтерче кое гледа само право.
Па што ме цитираш ако не треба да се води дискусуја.:tapp::LOL:[DOUBLEPOST=1495735360][/DOUBLEPOST]
 
Член од
13 март 2015
Мислења
210
Поени од реакции
138
Завршив училиште ехехее, не ми се враќа повторно на вакви заебанции.

Што би рекол татко ми, ако немам нешто паметно да кажам, јас чутам.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Завршив училиште ехехее, не ми се враќа повторно на вакви заебанции.

Што би рекол татко ми, ако немам нешто паметно да кажам, јас чутам.
Паметно ти рекол, а ти не го слушаш татко ти. Срамчестер те било.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom