UEFA Euro 2024 (Европско Првенство)

Кој?


  • Вкупно гласачи
    112
  • Гласањето е завршено на .
Член од
4 ноември 2013
Мислења
924
Поени од реакции
1.448
Германците
Ајде за Депај ок, изгубен беше во свемирот првото ама Гакпо ? Цела игра преку него оди, плус гол
Абе ми скинаа тикет , душа ме боли :eek::eek:
Автоматски споено мислење:

Ајде за Депај ок, изгубен беше во свемирот првото ама Гакпо ? Цела игра преку него оди, плус гол
Добро изигра , ама гол на крај требаше да даде.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.418
Поени од реакции
17.063
Ретко глупо суштество е Мемфис, нека го извести некој дека не е кошаркар, да му ебам ѓупскиот.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.614
Поени од реакции
30.250
Почнаа жени во студио да форсираат а? :icon_lol:
Модерна земја сме сега, нема мрдање.
Ајде и за транџи да си исчекаме :pijanco:
Чисто информативно, која е жената во студио не успеав да доловам?
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.149
Мемфис контрола на топка као ја, а може да е и за нијанса полош
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.121
Поени од реакции
13.206
Знам дека е крајно непопуларно мислење, ама мене воопшто не ме нервираат коментаториве на МРТ1 со рендом коментарите, баш ми се симпатични и интересно ми е да ги слушам, налик на Панчев и Калински на времетo (добро тие незаменливи се сепак). Каде на друго место ќе слушаш цитати од типот дека само еднаш навивал за СССР или дека некој фудбалер бил слабичок ко одбојкар ама сигурно не се бавел првично со фудбал, gems се ова, скроз те расонуваат ако се умртви фудбалот и задремуваш.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.893
Поени од реакции
14.351
Некој спомна одлична посетеност, јас дури дум разочаран. Треба да е 100% распродадено цело време, освен можеби за најтапа утакмиците, и технички е, но само ради тапкароши, луѓе тешко доаѓаат до карта
Ја сум шокиран што досега не ни прати барем 2 слики од утакмици. Кажувај ајде на кои ќе одиш не се криј.
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.287
Поени од реакции
5.240
За разлика од Катар каде што имаше само Аргентинци сега каде каде има повеќе луѓе.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.118
Поени од реакции
25.050
Note : Досега секоја утакмица 3+ гола.




Следете ме за повеќе кладионичарски совети.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
8.105
Поени од реакции
14.255
Холандија има најдобар дефанзивен ред на првенство, но и Полска со резерви во напад, им правеше премногу проблеми.


Ај таму може да се оправат, меѓудругото и со поинаков избор, но средината без Де Јонг и Компајнерс, не делува со капацитет за висок дострел на првенствово.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom