UEFA Champions League - Season 2024/25

Кој ќе освои?


  • Вкупно гласачи
    80
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 јули 2013
Мислења
1.699
Поени од реакции
11.100
Види го бе ретардираниов....не ни успеав да го завршам коментарот а прилично брзо куцам на тастатура.




Прегледај го приврзокот 431124
Вчера доста го пцуеја дека предвреме ја ликна одлуката на Иниеста да се пензионира од фудбал кој сакал да ја објави на 8 октомври, поради тоа што носеше осмица. Дури и се расправаше во коментари.

Edit: види го дури и community notes јадел. :pos:

 
Член од
7 август 2011
Мислења
981
Поени од реакции
2.039
Барса со 10 играчи играше боље против Монако него овој Реал со Лил вечерва.

Ај што глумеа и ги провоцираа ама па со дриблинзиве и продориве ги утепаа Лил.
Ги бејтаа убаво за картони после тоа влагање уште толку со начин како да ги понижат.:ROFLMAO:
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
3.258
Поени од реакции
12.738
Уште една возбудлива вечер во елитната Лига на шампиони со точно 0 интересни утакмици.
Стварно возбудлива. Особено за рхихихихихиихкен, чхохохохолисимо, обхихихи, санхиихихихикер, стхехехехехелтх и остали.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
981
Поени од реакции
2.039
Дефинитивно сум љубоморен на оваа збирштина woke умислени циговци кој што нај ефективниот циго им е со 4 пенали сезонава.

Најголем ривал сте ни и сигурно дека нема сеир ние да пукаме колку очајни и безидејни бевте вечерва. Објективно гледано играва на Реал е тиња а се работи за многу големи имиња тука.

Тој вашиот ПР дигаше галама демек џабе голман брани, веќе сте ја изгубиле утакмицата од црнава умислена елита.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.765
Поени од реакции
22.723
Добро е, почна малку да ме загрижува Костиќ со тие "Joker version" и мислев дека полека ќе се изгуби ама се враќа дупло појак како црн стрелец.
Нема простор за паника, само лоша пошиљка. Диљо е променет идеме јако со Виз Калифа и Прти Бе Ге.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
9.038
Поени од реакции
25.001
Барса со 10 играчи играше боље против Монако него овој Реал со Лил вечерва.

Ај што глумеа и ги провоцираа ама па со дриблинзиве и продориве ги утепаа Лил.
Ги бејтаа убаво за картони после тоа влагање уште толку со начин како да ги понижат.:ROFLMAO:
Дефинитивно сум љубоморен на оваа збирштина woke умислени циговци кој што нај ефективниот циго им е со 4 пенали сезонава.

Најголем ривал сте ни и сигурно дека нема сеир ние да пукаме колку очајни и безидејни бевте вечерва. Објективно гледано играва на Реал е тиња а се работи за многу големи имиња тука.

Тој вашиот ПР дигаше галама демек џабе голман брани, веќе сте ја изгубиле утакмицата од црнава умислена елита.
У реду е лаве, одмори, со ветерници се тепаш. (y)
 

JimmyWhite

Jimmy Butler
Член од
12 август 2023
Мислења
15
Поени од реакции
15
Добро е, почна малку да ме загрижува Костиќ со тие "Joker version" и мислев дека полека ќе се изгуби ама се враќа дупло појак како црн стрелец.
Нема простор за паника, само лоша пошиљка. Диљо е променет идеме јако со Виз Калифа и Прти Бе Ге.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.248
Поени од реакции
37.870
Кој кур.

Бреееј напишав пост после 5 дена, вибам сертификатот.

ВИСКА БАРСА НАША Е ОВАА СЕЗОНА.

:oleee:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom