UEFA Champions League [2019/20]

Кој ќе го крене овогодишниот Uefa Champions League трофеј во Istanbul ?


  • Вкупно гласачи
    167
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.874
Поени од реакции
39.317
Дајте некој стрим за Ливерпул некој ако има
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.862
Поени од реакции
1.287
А шо е со Челси? Решиле сами да се тепаам излгеда.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.647
Поени од реакции
14.498
Пепе дали игра и има ли гол од слободен удар?
 
Член од
1 јули 2012
Мислења
2.314
Поени од реакции
6.814
Како им се погодија сега за сега засилувањава на Дортмунд, кој од кој полош. Оној Шулц, лев бек што им е, можда е и еден од поочајните што ги имам видено од кога пратам фудбал. Трча напред, назад, а е мизерен и у двата правци. Гереро е 100 пати подобра опција од него. Геце нема ни потреба да се коментира. Одбраната, како и предходни сезони, очајна. Не знам што им е филмот со купување играчи од Бундес само. Реално, нема никаков квалитет у Бундес, све се тоа превари од играчи, ко и лигата.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.647
Поени од реакции
14.498
Vidi sega vie mozete da sonite da kupite igrac kako Sancho. Dortmund vide kade se problemite vo kadarot i gi zatvori. Sega e podobar od lani so ok dadeni pari. Baern veke dade 120m i uste sto ke dade i pak ke bide poslab od lani. E sega koi ima popametna transfer politika i vagja pokje od uslovite sami procenete.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
Podobar od lanihihihihihiii
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Пола тим го распродадоа од лани и ги тепаат 1:3 во гости... :pos: :pos::pos:
Не сакам да сум им во кожа на навивачите на Челзи.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
852
Поени од реакции
1.763
Сите овие 29 души што гласале дека Барса ке освои сезонава, вклучително и јас, на колективно труење.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.862
Поени од реакции
1.287
Ox si gazi ja vrakja formata od pred da se povredi... mislim deka e konecno spremen za redoven fudbal.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Сите овие 29 души што гласале дека Барса ке освои сезонава, вклучително и јас, на колективно труење.
Седи мирен, Интер едвај една две победи имаше цела сезона во ЛШ па на крај освои. Не мора да значи со Славија дека нерешено изиграа и треба да не отпишете. Местото во наредната фаза е загарантирано.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.892
Поени од реакции
11.509
Пола тим го распродадоа од лани и ги тепаат 1:3 во гости... :pos: :pos::pos:
Не сакам да сум им во кожа на навивачите на Челзи.
So transfer ban, najdobriot igrac vo poslednite 4-5 sezoni si zamina, nov trener koj vodel samo tim vo Championship i eden kup mladi igrachi vneseni vo prviot tim i zgora na se, eden kup povredi - aktivna borba za top 4 vo Anglija i bi trebalo vtoro mesto vo grupava (se nadevam). Ne mislam deka e losho.

Utakmicava e nalik so Junajted prvo kolo - protivnikot koristi shansi, Chelsi ne.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom