UEFA Champions League 2018/19

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.829
Па копиле скапано и Мили, Боби или Момо немаат допирна точка ебате, јас го колнам Дамброзио од што е инвалид не од што ми е драг. Едино Перишиќ го пишувам некад Перо, а иначе правилно е Ужас.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Како оној Ty од ArsenalfanTV шо сите играчи на Арсенал ги кажува по име, мислиш куќен другар им е.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Па копиле скапано и Мили, Боби или Момо немаат допирна точка ебате, јас го колнам Дамброзио од што е инвалид не од што ми е драг. Едино Перишиќ го пишувам некад Перо, а иначе правилно е Ужас.
Едно 3000 пати ти имам кажано, само или си глуп или имаш меморија на рипка, семка ти ебам. Го користам надимаците што они ги користат меѓу себе. Роберто Фирмино сите го викаат Боби, Милнер сите го викаат Мили, Алисон го викаат Али, Трент Александар Арнолд сите го викаат Трент, Хендерсон Хендо, Вијналдум е Џини итн итн....

Среќа па...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.829
Едно 3000 пати ти имам кажано, само или си глуп или имаш меморија на рипка, семка ти ебам. Го користам надимаците што они ги користат меѓу себе. Роберто Фирмино сите го викаат Боби, Милнер сите го викаат Мили, Алисон го викаат Али, Трент Александар Арнолд сите го викаат Трент, Хендерсон Хендо, Вијналдум е Џини итн итн....

Среќа па...
Добро бе говедо глеаш дека форсам, ама реално стварно е педерски Мили да го нарекуваш Милнер. Изгуби ми се дабогда 0 - 5 изгубите вечер. :kuracc:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.794
Поени од реакции
24.057
Памтам кога играа против Лудогорец имаше фанови над нас цело време спамаа со Раза, Раза. Кој кур е Раза до ден денешен остана дилема неразрешлива. Мислиш на кафе идат со нив па со надимаци ги викаат. :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Памтам кога играа против Лудогорец имаше фанови над нас цело време спамаа со Раза, Раза. Кој кур е Раза до ден денешен остана дилема неразрешлива. Мислиш на кафе идат со нив па со надимаци ги викаат. :D
Стерлинг :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
Памтам кога играа против Лудогорец имаше фанови над нас цело време спамаа со Раза, Раза. Кој кур е Раза до ден денешен остана дилема неразрешлива. Мислиш на кафе идат со нив па со надимаци ги викаат. :D
Стерлинг ваљда. :D

Од Газа за Гаскоин, Раза за Рахим. xD Како Руни Ваза што го викаат нашите.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.594
Поени од реакции
7.168
Мора у секој фан клуб да има по некој падобранец. :icon_lol:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.364
Поени од реакции
38.337
Сеа Џини така му е името, али кога че чујам Милнер како го викаат Мили:busi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom