UEFA Champions League 2018/19

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.765
Се би дале да игра во клубот за кој навивате. :D
Нормално. Кој не би. Мада нема да смараме толку ко вас. Сигирно во серија а темата уште ќе се тера муабет дали калчополи било намештаљка од морати и дали ањели со мафијата карти на црно продавал.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Л'Екип, Билд и уште некои реномирани спортски медиуми пренесуваат дека некој челник на црвена звезда уплатил 5 милиони евра дека звезда ке изгуби со пет разлика. Ако се докаже ова како вистина некој дебело ке го јаде
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Како фан на Партизан надевај се дека е вистина.
Тој натпревар се знаеше дека Црвена Ѕвезда ќе изгуби со голема разлика. Ги имав 7+
ПСЖ се прејаки и нема никаков сомнеж во резултатот.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Л'Екип, Билд и уште некои реномирани спортски медиуми пренесуваат дека некој челник на црвена звезда уплатил 5 милиони евра дека звезда ке изгуби со пет разлика. Ако се докаже ова како вистина некој дебело ке го јаде
Каде жити леб уплатил 5 милиони евра? Кој прима такви уплати? Јас мака мачам да уплатам 500-600 евра.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.661
Каде жити леб уплатил 5 милиони евра? Кој прима такви уплати? јас мака мачам да уплатам 500-600 евра.
Не уплатил, сакал да уплати 5 милиони евра и поради тоа мечот е ставен под истрага.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Не уплатил, сакал да уплати 5 милиони евра и поради тоа мечот е ставен под истрага.
А сакал да уплати. Јака приказна. А како мислел да го направи тоа? Баш ме интерсира, во колку кладилници мислел да ги распореди тие пари.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.661
А сакал да уплати. Јака приказна. А како мислел да го направи тоа? Баш ме интерсира, во колку кладилници мислел да ги распореди тие пари.
Не знам, мене ми е скроз бесмислено и глупаво такво нешто од страна на некој висок функционер во клубот. Пази, местиш меч и идеш јавно 5 милиони евра да акнеш, ич не е сомнително, кхм. :D Али инфово го пушти Л'екип така да не е изгледа куртон вест.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Каде жити леб уплатил 5 милиони евра? Кој прима такви уплати? Јас мака мачам да уплатам 500-600 евра.
Во Азија нема лимит на уплатите, од таму се раѓаат сите сомнежи за кои било местени утакмици.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
А сакал да уплати. Јака приказна. А како мислел да го направи тоа? Баш ме интерсира, во колку кладилници мислел да ги распореди тие пари.
Сингапур Мингапур ,мада не верувам,нема шанса ова да е точно.Некој ги јебе.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Нема шанси никој да ги јебе бидејќи у уефа ги штитат лаковиќ, станковиќ и чеферин. Така да не би излегло ова тек така, плус колку т. н. "мали клубови" губеа многу, превартуваа итн. па не излегуваа скандали после две-три години од натпреварите, а не па две-три недели
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Во Азија нема лимит на уплатите, од таму се раѓаат сите сомнежи за кои било местени утакмици.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Во која црна Азија ќе уплатиш 5 000 000 евра? Што си правите бајрам со умот? Како ќе го направиш тоа? Па уште на 6+, 7+ и такви големи коефициенти. :)

Букмејкерите таму мастило пијат, воопшто нема да им биде чудно ако некој уплати на коефицент 5 или поголем 5 000 000 евра. Не сте свесни какви глупости лупетате.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Во која црна Азија ќе уплатиш 5 000 000 евра? Што си правите бајрам со умот? Како ќе го направиш тоа? Па уште на 6+, 7+ и такви големи коефициенти. :)

Букмејкерите таму мастило пијат, воопшто нема да им биде чудно ако некој уплати на коефицент 5 или поголем 5 000 000 евра. Не сте свесни какви глупости лупетате.
20+ milioni uplakjaat ne 5.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom