UEFA Champions League 2017/18

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 април 2012
Мислења
31.538
Поени од реакции
62.416
Де Геа боље да не беше на тие години, али види го сега, за нијанса полош од Куртоа.
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Што очекувате од човек кој се вика Миле. :toe:
Миле е син на Ратко а Ратко беше голман на репрезентацијата на СФРЈ, така да Миле не е паднат од дрво![DOUBLEPOST=1508361486][/DOUBLEPOST]
Де Геа боље да не беше на тие години, али види го сега, за нијанса полош од Куртоа.
Ти воа на Донев ладни му правиш?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Шала на страна, сеа го видов голот, мех, и далеку поголеми киксови сме гледале. Какви голови примале голмани со години и години искуство па што останува за дечково со 18 години. Нема гајле.
Таман работа, знам дека е голем талент, кажав, мене посмешен ми беше начинот на кој проба да се извади :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Што очекувате од човек кој се вика Миле. :toe:
хахахахахаха кај нас има еден Миле Шлем и еден Миле Жмури, мислам дека парамоните доволно кажуваат за какви ликови станува збор. :D:D
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.751
Џеко играчиште :cuc:, иако според мене Рома уште денеска со победа можеше да обезбеди пласман со оглед на киксот на Атлетико, вака со нерешено се останува отворено и најверојатно во Мадрид ќе се решава се во оваа група, освен ако Челзи сами не си искомплицираат нешто, што не ми се верува.
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.228
Поени од реакции
6.709
Абе,уште некој не искоментира за нерешеното на Атлетико кај Карабах? :unsure:
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Бод за Челзи и не е така лош после киксот на Атлетико, загрижува пристапот и начинот на игра против една Рома на домашен терен.
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.075
Бод за Челзи и не е така лош после киксот на Атлетико, загрижува пристапот и начинот на игра против една Рома на домашен терен.
јакиот челси па до пристапот било , толку им се можностите и на рома и на челси
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom