UEFA Champions League 2017/18

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 февруари 2018
Мислења
147
Поени од реакции
61
Ej, pobedata na Real bese zasluzena. Po 0:3 vo Torino, se vide koj e koj.
Sepak mozese da odi vo obratna nasoka vo eden moment, vo revanshot Juventus se nadmina sebesi. Nijansi reshavaa koga ke gi zemish site 180 minuti. Zalosno sho ne gledavme prodolzenija, ama toa e toa. Sepak Real zasluzeno odi ponatamu, ostvari dovolna prednost vo prviot natprevar.
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
857
Поени од реакции
1.364
Ej, pobedata na Real bese zasluzena. Po 0:3 vo Torino, se vide koj e koj.
Sepak mozese da odi vo obratna nasoka vo eden moment, vo revanshot Juventus se nadmina sebesi. Nijansi reshavaa koga ke gi zemish site 180 minuti. Zalosno sho ne gledavme prodolzenija, ama toa e toa. Sepak Real zasluzeno odi ponatamu, ostvari dovolna prednost vo prviot natprevar.
Пост на денот :cuc:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.177
Поени од реакции
16.735
Има еден човек во години, хардкор навивач на Ливерпул, нон стоп го среќавам низ град, харизматичен човек, и кога ги извлекоја со Сити, сите му напнаа као демек готови сте ќе ве изгазат ау ау, и овај со сите се кладеше дека Ливерпул ќе води 3:0 до 30 мин на првиот натпревар. Го најдвам др ден му викам алал да ти е, ми вика ааа нее изгубив кладба 31 дадовме трет гол
Денес го начеквам на шалтер истиот, му вика на детето дали имате коеф за Ливерпул дека ќе води 3:0 до 30 мин во финалето на светското клубско првенство овај зачудено го гледа му вика финалето ЛШ да не мислиш? Овај мртов ладен сега ме слушаш ти мене шо ти зборам или не ти е тука умот? Ливерпул во финалето на светското клубско првенство во Декември месец шо се игра дека ќе води 3:0 до 30 мин пола сат детето збунето коеф бараше изгледа некое ново на шалтер беше


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.177
Поени од реакции
16.735
Има еден човек во години, хардкор навивач на Ливерпул, нон стоп го среќавам низ град, харизматичен човек, и кога ги извлекоја со Сити, сите му напнаа као демек готови сте ќе ве изгазат ау ау, и овај со сите се кладеше дека Ливерпул ќе води 3:0 до 30 мин на првиот натпревар. Го најдвам др ден му викам алал да ти е, ми вика ааа нее изгубив кладба 31 дадовме трет гол
Денес го начеквам на шалтер истиот, му вика на детето дали имате коеф за Ливерпул дека ќе води 3:0 до 30 мин во финалето на светското клубско првенство овај зачудено го гледа му вика финалето ЛШ да не мислиш? Овај мртов ладен сега ме слушаш ти мене шо ти зборам или не ти е тука умот? Ливерпул во финалето на светското клубско првенство во Декември месец шо се игра дека ќе води 3:0 до 30 мин пола сат детето збунето коеф бараше изгледа некое ново на шалтер беше


Sent from my iPhone using Tapatalk
Со Ривер Плејт ќе играле иначе во финале хахахах да си знајте


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Очи ми истекоа читајќи латиница.. :place:
 
Член од
27 декември 2011
Мислења
591
Поени од реакции
508
Пост на годината е пациентот што напиша дека на Реал ништо не му е подарено. Гаси интернет.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 
Член од
22 февруари 2018
Мислења
147
Поени од реакции
61
Пост на годината е пациентот што напиша дека на Реал ништо не му е подарено. Гаси интернет.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Ti be shutrak, gasi internet. Ne ti treba internet.
Podareno mu e. Sho gi pobedi najjakite ekipi do sega?
Prv pat na Real mu se pagaat teshki natprevari do tuka.
Odi legni si.[DOUBLEPOST=1524413086][/DOUBLEPOST]
Очи ми истекоа читајќи латиница.. :place:
Ке се учиме накнадно да пишиме на кирилица.
srry :)
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Гледам во обложувалнициве, многу голем фаворит е Ливерпул. 1.50 е кец утре, искрено не сметам дека е толку изразит фаворит Ливерпул во двомечов.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.616
Поени од реакции
62.771
Ja па сум многу сигурен дека ке поминете, и ве поткрепив со добри пари у кладилница.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.177
Поени од реакции
16.735
Фаворит е Ливерпул посебно на Енфилд, ако не ја добие Рома со поголема предност на домашен терен на Олимпико ќе му биди ептен тешко. Е сега коеф е малце потценувачки ко ке се земи фактот дека Рома ја испадна Барселона една од главните фаворити за титула, башка не се толку боси Рома. Како и да е интересен меч, нијанси ќе решаваат ама мислам дека публиката, те атмосферата на Енфилд и секако најдобриот играч во ПЛ ќе му пресудат на крај на Џеко и компанија


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
3.20 коеф за Ливерпул да освои. Мислев ќе е накај 5-6 коеф.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom