UEFA Champions League 2017/18

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.850
Поени од реакции
10.224
Не е ништо решено можат да се вратат на 3-2 и ќе бидат во пол позиција пак, ама ароганцијава на ќелајов низ нос!
Клоп царе два и пол пара мадиња имаш
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.599
Поени од реакции
2.220
Ова прераснува во синдром на тимови како Сити и ПСЖ. Ќе фрлат брдо пари, ке изнакупат играчи, ке издоминираат во лигите и најголем успех во европа ќе им е полуфинале.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Не знам дали издишаа Ливерпул со енергија или намерно им ја препуштаат играта, но опасно е ваквата игра оти со еден гол нив ќе ги фати паника и после веќе се е можно
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Не знам дали издишаа Ливерпул со енергија или намерно им ја препуштаат играта, но опасно е ваквата игра оти со еден гол нив ќе ги фати паника и после веќе се е можно
јас мислам дека снемаа снага веќе, види Мане кога ја прифати топката, 2 саата ја смируваше, немаше брзи реакции, тоа е негативното кај овој фудбал што го форсира Клоп.
 
R

red.devil

Гостин
Не знам дали издишаа Ливерпул со енергија или намерно им ја препуштаат играта, но опасно е ваквата игра оти со еден гол нив ќе ги фати паника и после веќе се е можно
Не може да продолжат исто после три нула т.е. нема тим што има ментален склоп за истото. Ќе размислуваат на зачувување на водството а Ливерпул и одбрана ко магаре од музика.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
јас мислам дека снемаа снага веќе, види Мане кога ја прифати топката, 2 саата ја смируваше, немаше брзи реакции, тоа е негативното кај овој фудбал што го форсира Клоп.
Да, тоа е тој ризик, сепак е 65 минута
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.846
Поени од реакции
10.650
Ахх бе Хендерсон зошто жолт... А изгази оваа утакмица, секоја чест. Исто и Арнолд, ме изненади.
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
5.535
не ја глеав утакмицата, сега гледам статистика... стварно ли Сити немаше удар во рамки на голот??

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
25.248
Поени од реакции
41.635
Која одбрана човече, не мрднаа цела утакмица:cool:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
не ја глеав утакмицата, сега гледам статистика... стварно ли Сити немаше удар во рамки на голот??

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Nope, само Сане пробуваше селски да им нафрли на Жесус и остали, КДБ целосно отсечен, Стерлинг влезе кај 60та ама исто како да не влезе, бледо многу. Препишал Клоп нешто од кај Мурињо :icon_lol:
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.516
3-3 ќе заврши
Јас да сум ко тебе одма би избришал профил, мислам ок е, сеа ќе почнеш да се вадиш со тоа дека ти уствари си тролал и ова е се заебанција. Ама за секој случај избриши профил, да те ебе Пеп ќелавиот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom