Tinder

Член од
30 октомври 2022
Мислења
444
Поени од реакции
1.270
Одлично, уште еден мизогинистички и сексистички прасец на форумов.
Тоа се фактите.Нормално тебе како женско не ти одговара.Ама мажите си се криви за ваквата ситуација.За пуста тамбура мажите се претворија во лигави голуми,а жените во неподносливи егоистки.
 
Последно уредено:

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.002
Поени од реакции
15.328
Боља беше темава кога зборевме за рап и плочкарите од Босна
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.459
Одлично, уште еден мизогинистички и сексистички прасец на форумов.
Смени плоча, стај нова и врти, оваа плоча со мизогинизмот и сексизмот се излижа и искрши од претерана употреба.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.797
Поени од реакции
24.699
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.459
Знам, и пак ништо... Како на ѕидот да му зборуваш!
Ајнштајнова дефиниција на глупоста е? Не видов дека смени плоча, или само таа ја имаш.
Автоматски споено мислење:

Не е, повеќе е констатирање на очигледното. Captain Obvius. :) Охрабрува оваа red pill/black pill нитка во дискусијата за “љубов“ и интимни односи. Има народ што се свести значи, и тоа е добар знак...
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.797
Поени од реакции
24.699
Ајнштајнова дефиниција на глупоста е? Не видов дека смени плоча, или само таа ја имаш.
Автоматски споено мислење:


Не е, повеќе е констатирање на очигледното. Captain Obvius. :) Охрабрува оваа red pill/black pill нитка во дискусијата за “љубов“ и интимни односи. Има народ што се свести значи, и тоа е добар знак...
Ајнштајн? Мислиш на Бонхофер? Добар пример! :icon_lol:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.642
Поени од реакции
23.652
Овде некој напиша слично вакво искуство. Не се грижете, сега веќе е нормална работа за која што се даваат и позитивни совети и критики.
Screenshot_20230127_085910_Instagram.jpg
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.473
Поени од реакции
22.898
Коа не знаат на дејт да отидат со гориво на резерва и си новчаник заборавен дома...


шифра егеец
ne ne... na takvi im zakazuvas vtor dejt u uste poskap restorant... :icon_mrgr:

otkako ke jadete poracuvas desert, ides do wc da se olesnis i ne se vrakas na masa.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom