Tinder

Член од
15 јануари 2020
Мислења
5
Поени од реакции
12
Кратко прашање
Вие што користите тиндер и сте земале premium/platinum 12 или 6 месеци ја повлекува цела сум одеднаш или секој месец?

*За другар прашувам
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.111
Поени од реакции
1.524
Кратко прашање
Вие што користите тиндер и сте земале premium/platinum 12 или 6 месеци ја повлекува цела сум одеднаш или секој месец?

*За другар прашувам
не лупај парите за џабе ако си во Македонија. 90% од женските го користат за бустање на его
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
4.264
Поени од реакции
3.601
не лупај парите за џабе ако си во Македонија. 90% од женските го користат за бустање на его
Ко фросе (редовна на тиндер) на стефан и на крај заврши со овча лој и wc без тоалетна хартија кај козоебачите.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
4.626
Поени од реакции
240
Кратко прашање
Вие што користите тиндер и сте земале premium/platinum 12 или 6 месеци ја повлекува цела сум одеднаш или секој месец?

*За другар прашувам
Мислам дека целата сума одеднаш ти ја повлекува. Не се лажи да го купуваш.
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
118
Поени од реакции
75
Nema potreba da kupuvas za Kaj nas tuka voopsto drugar batali iskreno
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.577
Поени од реакции
5.773
не лупај парите за џабе ако си во Македонија. 90% од женските го користат за бустање на его
Може да се каже дека важи за пошироко од МК :) , од искуство на милиони дечки што споделуваат искуства ... не само тиндер, сите дејтинг апс.. буст за женско его, гратис внимание за било која жена во секое време кога и е потребно ... а тоа знаеме е доста често , секои 5 минути хаха .
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
65
Поени од реакции
182
Пред некоја година направив профил и глеам скоро сите цури беа со напучени усни, цицките на изволте или во некоја фак ми плиз поза.
Одам кај машките, они па сите полуголи по гаќи сликани. А јас сирот слика од сурат ставив. :unsure:
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.111
Поени од реакции
1.524
Може да се каже дека важи за пошироко од МК :) , од искуство на милиони дечки што споделуваат искуства ... не само тиндер, сите дејтинг апс.. буст за женско его, гратис внимание за било која жена во секое време кога и е потребно ... а тоа знаеме е доста често , секои 5 минути хаха .
Генерално, да. Во УСА пример hookup културата е на доста високо ниво. Таму ако си играч 90% ќе го омрсиш мачорот. Кај нас и не е толку популарен а и онака секој се знае со секој. Така да, џабе потрошена енергија.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
5.654
Поени од реакции
3.285
Иако изгледа шантраво и глупаво од искуство може да кажам дека тиндер функционира. Успеав за да имам 3 врски за 2 години и последнава ми е година дена оди ок и во добар правец. Треба само трпение и внимателност немам дадено ни денар на апликацијата сликите ми беа катастрофа, а и онака немам што посебно да покажам и се наоѓаа пак девојки. Но треба да пишеш на 100 и да кликенше 50000 лајка и да се справуваш со многу дефектни но после филтрирање ќе излезе некоја ОК. Женско искуство е друго тоа неможам да кажам.
Јас сум задоволен но треба труд и мислење.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
712
Поени од реакции
2.291
Иако изгледа шантраво и глупаво од искуство може да кажам дека тиндер функционира. Успеав за да имам 3 врски за 2 години и последнава ми е година дена оди ок и во добар правец. Треба само трпение и внимателност немам дадено ни денар на апликацијата сликите ми беа катастрофа, а и онака немам што посебно да покажам и се наоѓаа пак девојки. Но треба да пишеш на 100 и да кликенше 50000 лајка и да се справуваш со многу дефектни но после филтрирање ќе излезе некоја ОК. Женско искуство е друго тоа неможам да кажам.
Јас сум задоволен но треба труд и мислење.
Е треба труд за да им пишеш на 100 женски и да кликнеш 50000 лајка. Свака ти част.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
9.352
Поени од реакции
18.205
Е треба труд за да им пишеш на 100 женски и да кликнеш 50000 лајка. Свака ти част.
Не за џабе викаат: „Не клецкаат убавите, туку упорните“ :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom