The Walking Dead

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.612
Поени од реакции
11.155
- Колку хорор има во серијава? По принцип мразам хорори али од оние апла хорори со вадење црева наеднаш кога ке му срипа некоја живина да му го исцица курот или девојче со меченце и сатар во другата рака шо спие по покриви и тавани итн.
Ова ќе се изнагледаш :D А има и сатари :icon_mrgr:
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Ова ќе се изнагледаш :D А има и сатари :icon_mrgr:
Важно цицање ку*ови нема. :kuracc::pos::pos::pos:[DOUBLEPOST=1440449332][/DOUBLEPOST]До 6та епизода од трета сезона сум, ама каква е сезоната до сега. Ауу, бонбона. Скоро ко првата, ако не и подобра. :гик:
Мишон ко се појави на крајот од епизодава. :love: Срцка е. :love:
 
Последно уредено:
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
La Jiggy jar jar doo dur dee dur dee doo :pos:


Он: Finally ready for season six.
Четвртата сезона пак малце затаи. За нијанса послаба беше од третава, едино канибалите ја извадија.

Петтата такоџе цело време некое лејм темпо имаше, последните 6 епизоди ја оправија. Морган'с бек бичес. :D

Туку овие што се бунеа за Сенс 8 дека ептен им се давало значење на обесправените (ЛГБТ заедница) - овде ги има, само не толку истакнати. У четвртава убација лезбејка, у петтата педери, у шестава се очекува да влезе нашата трансица Андреа. :icon_mrgr:
Stay tuned for season six. :aplauz:
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Незнам за вас и подолго време сакам да пишам па еве ми и прилика али женава си гази
Освену у серијава и вака 50че ама многу мило делува претпоставувам многу е мал процентот на луѓе кој би го споделиле истово мислење овде Но за мене лично прекрасна личност :X3::love:


 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Незнам за вас и подолго време сакам да пишам па еве ми и прилика али женава си гази
Освену у серијава и вака 50че ама многу мило делува претпоставувам многу е мал процентот на луѓе кој би го споделиле истово мислење овде Но за мене лично прекрасна личност :X3::love:
Многу е мила, посебно ко му се закануваше на малиот. :D
 

THE-Boss

The Winter is coming
Член од
5 јануари 2014
Мислења
700
Поени од реакции
979
Незнам за вас и подолго време сакам да пишам па еве ми и прилика али женава си гази
Освену у серијава и вака 50че ама многу мило делува претпоставувам многу е мал процентот на луѓе кој би го споделиле истово мислење овде Но за мене лично прекрасна личност :X3::love:
И се поубава и поубава станува, секоја сезона се разубавува :D
 

THE-Boss

The Winter is coming
Член од
5 јануари 2014
Мислења
700
Поени од реакции
979
The synopsis for the season 6 premiere of The Walking Dead has been revealed. The episode is called "First Time Again" and the story goes as follows:

Rick and the group are still having trouble assimilating into Alexandria. Will a new threat bring them closer together or drive them further apart?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom