Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.944
Поени од реакции
9.580
Ексцелзиор мамицата ваша ајде бе уш еден гол дајте слепци
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.034
Поени од реакции
3.615
Преку резервирање на тикет од СпортЛајф пишав еден 14 утакмици за цел викенд, онака без да гледам кого пишам.

4 денес, 4 сабота, 5 недела, 1 понеделник.

Трите денешни си влегоја, а последен Франкфурт, 1-0 водеа и 1-1 на крај, за срамота, ги гледав 20 минути, не шутнаа на гол.

Тсонга на друг тикет, единствено во сериозна игра ми е еден тикет со 5 утакмици :

Lakers - Clipers 1 (1,75)
Berdych - Simon 2 (2,90)
Zemlja - Gulbis 2 (1,90)
Man.Utd - Arsenal 5+ (4,40)
Burnley - Wolves 4+ (2,70)
 
L

Löwe

Гостин
За утре, Ферер - Лодра 1 АЛЛ ИН. !!! Коефициентот би требало да биде од 1.4 па нагоре. Подлогава е измислена за Давид. Самиот тој ќе се насочи повеќе кон овој мастерс каде патот до титулата му е значително отворен, отколку да се чува за Лондон каде подлогата е едно минимум 5 пати побрза и каде ќе го отепаат серверите. Овде е измислено за него да си освои Мастерс.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Само Гродинг за убави пари :mad:
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.034
Поени од реакции
3.615
За утре, Ферер - Лодра 1 АЛЛ ИН. !!! Коефициентот би требало да биде од 1.4 па нагоре. Подлогава е измислена за Давид. Самиот тој ќе се насочи повеќе кон овој мастерс каде патот до титулата му е значително отворен, отколку да се чува за Лондон каде подлогата е едно минимум 5 пати побрза и каде ќе го отепаат серверите. Овде е измислено за него да си освои Мастерс.
Да ама една групна победа во Лондон носи пари колку што е тежок Ферер.
 
L

Löwe

Гостин
Да ама една групна победа во Лондон носи пари колку што е тежок Ферер.
Сепак Мастерс си е Мастерс, а неверувам дека друг пат ќе му се укажи ваква шанса да освои. Лодра полуфинале, Јанович/Симон финале. Без изгубен сет до титуала ќе оди Давид мислам.
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.034
Поени од реакции
3.615
Сепак Мастерс си е Мастерс, а неверувам дека друг пат ќе му се укажи ваква шанса да освои. Лодра полуфинале, Јанович/Симон финале. Без изгубен сет до титуала ќе оди Давид мислам.
Колку ќе го тепа Јанович не знам, чоекон е ѕвер. :D
 

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
318
Luge manete se od 1.10-1.15 kvota...mnogu odnesuvaat,a malce donesuvaat!!
Fredrikstad - Odd Grenland 1 od mene za deneska (2.10)...Uste 3 kola do kraj,ako ne dobie deneska Fredri zamina 2 liga...Slednite 2 kola igra so Molde i Rozemborg
4:2 FT poluvreme 3:0...Mnogu cista i lesna pobeda,a koef melem!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom