Tип на денот (Читај правила во прв пост)

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
318
Ja prodolzija Slovan!! 2 pati ja svetat 1:0 i na kraj 0:1 ja davaat...Prv so posleden 1.50 koef....Treta utakmica vo poslednive 3 dena ne ebava taka..Nekni Turnovo,vcera Malme,deneska Slovan...!!!Utre ako ima takva utakmica,kontra...
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.034
Поени од реакции
3.615
Шо е работава со Тсонга, ако е ретардиран да го пуштиме во болница, да го излечат, сеа најде пред своја публика од Ферер нубов во сала да губи кога го чекам уште него? Сељаци се бобо, не мојт два удари во низа да поврзит Тсонга, на кого се кладам бе....
 
L

Löwe

Гостин
Шо е работава со Тсонга, ако е ретардиран да го пуштиме во болница, да го излечат, сеа најде пред своја публика од Ферер нубов во сала да губи кога го чекам уште него? Сељаци се бобо, не мојт два удари во низа да поврзит Тсонга, на кого се кладам бе....
Глуп си ти што го играш Цонга. Ферер Нуб? Шо ко е во сала? Не ја гледаш подлогата? Поспора од Ролан Гарос е. На Ферер ова му е шансата за добар резултат. Во Лондон секако подлогата ќе биде "Вимблдон" во споредба со ова. Таму помали ќе му се шансите. Овде ќе дај се од себе да освои.
--- надополнето: 2 ноември 2012 во 20:30 ---
А не ми е јасно како може Слован пред 15-20 минути ја прекинаја во 61 минута, сега ја даваат како продолжена 90+
 
М

Мартин`

Гостин
Пробајте си ја среќата на Апелдорн - Волендам 1.. моментално е 0-2 ама соработуваат па не ме чуди и да ја свртат 3-2 после :)

30+ коеф..
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.034
Поени од реакции
3.615
[quote="Игор Ј., post: 5423777, member: 54715" Ферер нубов
:facepalm:[/quote]

Добро бе, браво, најјак е, во сала, во Берси, каде секогаш 110% издвојувал Тсонга, а сега ни 5% нема од неговата игра.

Греота е да се потсетам какви поени имаше во гемов на 5-6 во втор сет, за греота бе, нека оди во пеколот овај Тсонга.
 
L

Löwe

Гостин
:facepalm:

Добро бе, браво, најјак е, во сала, во Берси, каде секогаш 110% издвојувал Тсонга, а сега ни 5% нема од неговата игра.

Греота е да се потсетам какви поени имаше во гемов на 5-6 во втор сет, за греота бе, нека оди во пеколот овај Тсонга.
Што кога е сала кога подлогата е поспора од Ролан Гарос? Јас би му ги вратил 40-50% од сервите на Цонга...
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.034
Поени од реакции
3.615
Што кога е сала кога подлогата е поспора од Ролан Гарос? Јас би му ги вратил 40-50% од сервите на Цонга...
Џабе прајме муабет, ете заврши мечот, се да му е*ам на овај Тсонга. Дали само гледаше што се направи во мечов, па од грешка до грешка, на мрежа глупирање во најбитните моменти, то е то. И си реков пред некој ден, неам среќа кога уплаќам тенис, и тоа се потврди. Погодувам Симон 2ка, ама еве шо ме паѓа. Еден мој другар кој не ги знае ни правилата за тенис, од 5 тикети само со тенис има добиено 4 пати, а јас демек пратам тенис ама џабее бе. Исто тој за фудбал демек експерт, никако не може да ги погоди фудбаливе, а последниве 20 добитни тикети, 19 ми се од фудбал, дефинитивно. Е повеќе тенис уплаќање.... нема шанси, нека се гонат, толку можам да им порачам.
Еве имам некои други тикети со фудбали, високи коефициенти, се си е во ред, ама то е кога не сака, а Тсонга секогаш на пример играл со полна пареа, барем во оваа сала поради подршката која ја добива.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.835
Поени од реакции
111.483
Батец против Ферер никогаш не играј, питбул е тој, никогаш не се откажува. Годинава има највеќе мечеви изиграно и не планира да престане, максимум дава на секој меч, така е во Париз а така ќе биде и во Лондон. Пример за страшен спортист е Давид Ферер.
 
Член од
16 октомври 2011
Мислења
371
Поени од реакции
408
Да што се вакви екипи за нив, ама некогаш Сити во гости знаат да зафркнат не се знае каков ќе им е денот.
Сепак ти си знаеш. :)
Челзи, Сити, Фиорентина и Наполи .. на 500 . . изиграно
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.034
Поени од реакции
3.615
Батец против Ферер никогаш не играј, питбул е тој, никогаш не се откажува. Годинава има највеќе мечеви изиграно и не планира да престане, максимум дава на секој меч, така е во Париз а така ќе биде и во Лондон. Пример за страшен спортист е Давид Ферер.
Абе бел ден да не видит, толку од мене, ме изгоре денес, не сте свесни шо ми напрај, нема врска, да не ја продолжувам дискусијава, само што повеќе ме боли.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.835
Поени од реакции
111.483
Абе бел ден да не видит, толку од мене, ме изгоре денес, не сте свесни шо ми напрај, нема врска, да не ја продолжувам дискусијава, само што повеќе ме боли.
:pos:
Ја демек да те утешам друг пат да не играш против Ферер. :D
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.205
Поени од реакции
14.529
Рода ја иам ГГ, прво ја вадат од гол линија и следен напад погодуваат пречка.
Гарант ќе заврши 0-0 на крај малер сум ја знам.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.277
Поени од реакции
85.023
Дордехт или Ајндховен гол да дадат уште ми фали..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom