Superhero Movies

Член од
23 јуни 2011
Мислења
8.394
Поени од реакции
2.488
Како ти е тебе се уште дозволено да чекориш по форумскиве води не ми е јасно...
Истата причина како што и тебе ти е дозволено. Прашав асално, одговори асално, ако знаеш.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
26.921
Поени од реакции
31.823
Ќе снимале филм за Втора Светска Војна кај што Хитлер е жена.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
26.921
Поени од реакции
31.823
Добро за неа што се убутала таму, али како што споменав и на другата тема, Марвел (Дизни) веќе станува политичка платформа.
Мислам дека скроз (намерно) забораваат која им е главнината од публиката, а при услови кога нема да успеат да ја анимираат публиката која они сакаат да ја анимираат економските показатели ќе им бидат генерално лоши.
Женски Тор, црнец Капетан Америка, женски Стар Ворс и да не набројувам, ни приближно нема да им носат толку пари, како до сега, особено во областа на АјПи мершандизата.
Автоматски споено мислење:

Криво ти е тебе што не те земале
Мене ми е криво, што него не го земале.
 
Последно уредено:
На врв Bottom