Succession

Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.332
Поени од реакции
27.891
Јас кажав: мислам дека сите тројца ќе останат со курот в раце. :D
И јас типувам на ова, условите се тука. Шив се спрема да биде CEO ама овој Матсон мислам дека ќе ја заебе. Кендал и Роман ќе останат со кур у рака пошо овој новиов претседател од сигурна помош на крај искочи maybe. Старата гарда си е лојална сеуште на Логан и не ги поднесуваат децава.

Шо знам идеален крај би било доколку Disgusting Brothers победат на крај :icon_lol:
Ако треба некој од 3цава копуци да бирам ваљда Роман, најкул лик ми е.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.292
Поени од реакции
45.809
Брат ми Јуин ќе наследи, ќе раскурца и ќе донира на грин пис :icon_lol: :cool:
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.766
Поени од реакции
17.482
Мене ми делуе дека ќе биде Кен. Некако како он дa е фокусот во целата серија, а и од децава највеќе е Логан.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.292
Поени од реакции
45.809
на крај најодвратните победија :mad:
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.332
Поени од реакции
27.891
Абе знаев дека ќе се деси тоа што најмалце сите очекувавме. Горе доле предвидовме дека на крај со кур у уста ќе останат безкичмењациве ама дека Том Вамбсганс ќе победи и дека Грег ќе се спаси, уште не можам да верувам. Кендал бродолом, требаше да се фрли на крај :D

Ќе ми фали серијава...
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.790
Поени од реакции
33.597
Том Вамбсганс ќе победи и дека Грег ќе се спаси
И тоа предвидовме, види мислења наназад, минимум 3 има со такво сценарио. Испадна „предвидлив“ крајот. Ама ЗАКОН беше! Тотален бродолом им се деси на сите: Кендал потона, братчето помало се соочи со најголемите стравови, Шив ментално се поремети и не знаеше кај тера на крај за сепак потчинето да му ја даде раката на Том (многу јака сцена ми беше таа, патем).

А Том и Грег на крај испаднаа главните ѕверки. Исто јак беше моментот со стикерот на чело на Грег.

Секој од нас треба да има едно Грегче во својот живот!

Ќе ми фали и мене ова. :cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:
 
Член од
20 април 2023
Мислења
689
Поени од реакции
1.535

Kajgana Shop

На врв Bottom