Succession

Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.717
Поени од реакции
33.370
Малце почна да ме нервира хаосот во последнава епизода, ама јако беше, во секој случај. На крај испадна дека сепак малиот Грегори Пегори може да замати нечии сметки. Мутав, ваков, таков...

Сеа деветтата епизода конечно ќе го погребаат стариот. Ќе биде и тоа интересно, веројатно.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033
Жива трагедија е Кендал. Мртов ладен на сред хаос му текна дека има деца, па се засекира :pos::pos: Чим по втор пат ја внесуваат жена му во игра, очекувам да ескалира ситуацијата со нив наредно.
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.747
Поени од реакции
17.453
Мислам дека Шив ќе има момент да добие win наредна епизода. Прошла беше Кен сега Рон. Финалето ќе биде интересно, доста непредвидливо.

Некако се ми оди дека Грег ќе биде човекот.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.717
Поени од реакции
33.370
Мислам дека Шив ќе има момент да добие win наредна епизода. Прошла беше Кен сега Рон. Финалето ќе биде интересно, доста непредвидливо.

Некако се ми оди дека Грег ќе биде човекот.
Мене ми се чини дека се ќе отиде у курац и дека ќе останат сите со празни раце.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.330
Поени од реакции
27.874
Shiv: I wanted to say for a while, I'm actually pregnant.
Roman: Is it mine? Also, if I see you breastfeeding, I am going to have to jerk off.
Shiv: Jesus fucking Christ, man.
Roman: I mean that because it will be hot.
Shiv: Do you know how disgusting you are?
Roman: Do you love it? Should we bone again?


Какви генијалци :pos: :pos:
 
Член од
4 јуни 2016
Мислења
438
Поени од реакции
365
Конечно после некое време една серија да ми задржува внимание. Обично гледав ситкоми по 20-25 мин затоа што не знаев што да гледам. Одлична серија до сега, моментално сум 3та епизода 2ра сезона.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom