Succession

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.483
Поени од реакции
33.585
The disgusting brothers, a? :pos:

Ne bi imal nisto protiv Tom da ne bese Shiv the shiv pak on the upper hand sega pokraj nego. Kakov tazen (no mozebi i soodveten?) kraj za nea.

Ken mislam ke ima 2 3 obidi za samoubistvo. Roman go napravija detence, ali si odglumi bratot posteno kako najnormalen od site hahah.

Prethodnata church and state bese pointeresna, najverojatno seuste radi neizvesnosta, u finaleto veke znaevme kaj teraat…

Osumka za cela serija
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.753
Зајдев од смеење на сценава


Отидовме сите у курац затоа што Грег не сака да му донесе кафе на Том :pos: :pos: :pos:

@wot, мислам дека ти ме тагна еднаш одамна да ја гледам серијава, thanks bro. За среќа ја избинџав за две недели и не ми се претвори во риалити шоу, да чекам од недела во недела кој кого ќе заебе. Мислам дека е доста подобро вака. Шта речи, за малку ќе ја баталев после 4 епизоди затоа што не можев да ги поднесам дијалозите, за среќа издржав до крај на прва сезона и понатаму серијата ми беше топ. Сакам серии со одлични актерски екипи, овде да не набројувам, ги имаше многу, а ако морам да изберам фаворит тогаш брат му на Меколи Калкин, ретко видена будала, од оние што оставаат впечаток дека се глумат самите себе си во филм. Ѕвер. После него Конор, a.k.a. Стјуарт од Спин Сити.

Фантастичен music score што ми е исто слаба страна, уживав и во главната тема и краевите на некои епизоди кои имаа прекрасни парчиња музика. Епизода 4.3 е мастерпис, they nailed it. На крај се разбира ја исполитизираа ама тоа е, fuck them. Барем не замараа многу во текот на сите 4 сезони.

Научив и две-три работи за бизнис што ќе се најдат во иднина. Патем, не верувам дека во реалност тројца шупци како Кендал, Ром и Шив би ја усрале до крај, повеќе би било како 323 B.C. ама изгледа мораше да се завршува серијата. Штета, или можеби не.

Now, fuck off! :D

Уште сум под импресии...
Автоматски споено мислење:

Сега видов, @Zlatikevichius и @џимеј биле, фала ви со две години задоцнување :D
 
Последно уредено:

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.229
Поени од реакции
45.347
Како "Розо моја "од Ибуш, после 20 години ќе биде откриена серијава и ќе ни се качуваат на глава разни нововерци.
 
Последно уредено:

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.669
Поени од реакции
10.062
Како "Розо моја "од Ибуш, после 20 години ќе биде откриена серијава и ќе ни се качуваат на глава разни нововерци.
Или како Сам Сам од Џани.
Едвај чекам да ја почнам ама време не можам да најдам :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom