Star Wars

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.891
Поени од реакции
80.531
Кои се овие 29% да им се изнаебам на све женско што им шета по дома (и може само да се движи). 29 мајки да им ебам секташки и педофилски.

ај оние критичарине, до негде ги сфаќам, зимаат пари и што треба ќе пишат
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.138
Поени од реакции
871
Star Wars, такуѓере и Star Trek излегоа пародија на сами себе. Паразитите успеаја да ги исцицаат до коска.
 

Eisenhorn

Lord Inquisitor
Член од
6 мај 2009
Мислења
3.884
Поени од реакции
8.714
  • Хаха
Reactions: Syn
Член од
9 октомври 2022
Мислења
1.646
Поени од реакции
4.016
Од бајнари сансет сцената во New Hope стигнавме до нон-бајнари џедај. Џорџ Лукас тие 4 миљарди од Дизни да ти ги украдат лопови на спиење, да бог да.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.997
Поени од реакции
84.590
Толку од оваа франшиза...без разлика колку филмови, серии, цртани, ти реков ми рече материјали ќе извадат во иднина, Стар Ворс можеме слободно да го прогласиме за умрено.
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.138
Поени од реакции
871
Многу ми е мило што мисандријава излегува на виделина и ќе се гледа со децении.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom