Star Wars

Член од
13 јули 2006
Мислења
7.554
Поени од реакции
6.677
Со филмов го следат StarWars универзумот што се обработува во стрипови и игри ?
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.558
Поени од реакции
3.150
Extra extra. Уште подобар од претходниот дел. Имаше премногу гужва, јака атмосфера во салата, луѓето врескаа, аплаудираа неколку пати на некои сцени, па дури и на скалите седеа. Секоја чест за филмов и 8миот дел.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
9.547
Поени од реакции
10.229
Extra extra. Уште подобар од претходниот дел. Имаше премногу гужва, јака атмосфера во салата, луѓето врескаа, аплаудираа неколку пати на некои сцени, па дури и на скалите седеа. Секоја чест за филмов и 8миот дел.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
U sala 8 nemase takva atmosfera, ali ja kolku bev napnat na nekoi sceni. :D
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.107
Поени од реакции
52.685
Која гужва во Синеплекс :D

Мене ми ги исполни очекувањата (y)
Те видов кога излагаше насмеан ко Канте да дал гол, сакав да викнам „Канте!“ ама многу гужва имаше на ред и јебига... :D
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.558
Поени од реакции
3.150
Едино криво ми е за Скајвокер...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
4.979
Поени од реакции
5.416
Extra extra. Уште подобар од претходниот дел. Имаше премногу гужва, јака атмосфера во салата, луѓето врескаа, аплаудираа неколку пати на некои сцени, па дури и на скалите седеа. Секоја чест за филмов и 8миот дел.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Како ти се свиѓаше Дарт Вејдер во филмот?
 

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.175
Поени од реакции
21.381
Па после новиов Џар Џар и не е така лош лик.
 
На врв Bottom