Squirting (женска ејакулација)

Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Acid напиша:
Ако не си приметила тогаш партнерот сигурно ќе приметел. :wink:

Лето ли беше? Испотени бевте? Која поза?

Јебига, ако парнерот бил долу, а ти врз него - тогаш најверојатно станува збор за пот, а не прскање. :wink:
Де бе Ацид па не сум:lud: да незнам како изгледа да се испотиш
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
гадно... а најгадно, што морам да менувам чаршави после тоа. :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
baby напиша:
Де бе Ацид па не сум:lud: да незнам како изгледа да се испотиш
Скраја да е. Ама викам затоа што не си била сигурна, а водени биле чаршавите - можно е да било само пот од (мхм) задникот. :wink:

ThA-BiTcH напиша:
Koga nesto mi e odvratno,
ne ni planiram da go probam.
Тогаш држи се кон добропознатата мисионерска поза, не дозволувај дечко ти да те задоволува орално, односно во никој случај да не си му дозволила да те задоволи на две места во исто време! :ne_zboram

Тогаш си сигурна од проклетството на прскањето.
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Acid напиша:
Тогаш држи се кон добропознатата мисионерска поза, не дозволувај дечко ти да те задоволува орално, односно во никој случај да не си му дозволила да те задоволи на две места во исто време! :ne_zboram

Тогаш си сигурна од проклетството на прскањето.
По могучност и повторувај си епизоди од „Храна и Вино“ за времетраењето на богохулниот чин. И тоа од новите, со Оливер Млакар.

А ако случајно треба да свршиш - одма мењај програма и барај шпанска серија. Пошто не се знае - може и да ти се заубаи....

Шала на страна, take your time and enjoy life. Не тргнувај со предрасуди од мала.
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.715
Поени од реакции
952
ThA-BiTcH напиша:
Uffff.... ne daj boze da se pogodam prskalce :)))

Lele nemoj vakvi muabeti be malo...me razocaruvas...velis ne daj boze da si takva...jas velam daj boze da si takva...zatoa sto...ako slucajno skvirtas(prskas),ke vidis i sama koe zadovolstvo e toa pri svrsuvanjeto tvoe..taka da...nemoj da sudis za nesto koe sto ne ti e poznato...ova ti go velam od licno iskustvo zatoa sto sum imal partnerka koja sto prska i znam deka pri svrsuvanjeto tipkata bese bukvalno na sedmo nebo :)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Количеството на исфрлената супстанција е приближно колку машката сперма, но има друг состав: таа е безбојна течност, истекува од мали жлезди непосредно во или до уринарниот отвор. Затоа таа често пати е помешана со урина. Во врска со тоа жените кои се плашат од појавата, скоро никогаш не ејакулираат. Повеќето кои го дозволуваат, кулминацијата ја опишуваат како интензивно чувство, како "чувство на тотално распуштање".

Никогаш не сум доживеала такво нешто, но љубопитна сум да видам како е:)
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.715
Поени од реакции
952
FortunE напиша:
Количеството на исфрлената супстанција е приближно колку машката сперма, но има друг состав: таа е безбојна течност, истекува од мали жлезди непосредно во или до уринарниот отвор. Затоа таа често пати е помешана со урина. Во врска со тоа жените кои се плашат од појавата, скоро никогаш не ејакулираат. Повеќето кои го дозволуваат, кулминацијата ја опишуваат како интензивно чувство, како "чувство на тотално распуштање".

Никогаш не сум доживеала такво нешто, но љубопитна сум да видам како е:)
Fortune...ti posakuvam da go dozivees toa barem ednas :)...btw...zavisi kolicestvoto na ispustenata tecnost..ne e sekogas isto kolicestvo...duri se slucuva po nekolku pati za vreme na seksot da isprska...taka da..sigurno togas e pogolemo otkolku kolicestvoto na isfrlena sperma
 

Daniela

Мијаааууу....гррр...
Член од
14 јули 2005
Мислења
302
Поени од реакции
3
Za neke stvari u zivotu vredi ziveti.
"Squirting" je jeda od njih. :)
 

ShEkicKs

Special K
Член од
4 ноември 2005
Мислења
153
Поени од реакции
2
А што е всушност тоа што прска? [на течноста мислам :) ]
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
cyberlady напиша:
Pa jas ne sum masko.
:) :)
Кога ќе си најдеш соодветен партнер, ќе видиш дека тоа го можеме и ние:wink:

ThA-BiTcH напиша:
Koga nesto mi e odvratno,
ne ni planiram da go probam.
Spored mene e odvratno,i si ostanuvam na toa :)
Na koj mu e ubavo i go pali, slobodno neka uziva vo toa :)
Тоа нема да те праша дали те пали или не. Партнерот твој би го палело истото како што те пали и задоволува тебе кога прска тој. А и не се води по сликите што се истакнати тука ... делуваат ептен одвратно да ... а ако го осетиш некогаш истото, ќе си гризнеш јазик што си го кажала ова:icon_lol: :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom