#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

R

Rigel Kent

Гостин
Jas nisto ne mozam da otvoram za zal, aj ke pocekam da se upravi twitterov :(
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Доообро.. се вклопуваме полека.. готово од тоа што ми го кажа е речено сторено.. но.. чудото од ник најверојатно ми е .... https://twitter.com/#!/Vasko10 ... Ако нешто сум утнал.. се простува нели :))
Тој си, те најдов, те твитнав :)
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Некоја страна поназад некој прашуваше за превод, дајте некој дел ќе пробам да преведам.

На англиски само можам и нешто на балканскиве јазици.
Има веќе превод за секој поголем јазик ;) Туку викам да склопеме уште еден текст , се добро средено , со хронологија , слики , клипови , се ! И да го праќаме и тоа.
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Има веќе превод за секој поголем јазик ;) Туку викам да склопеме уште еден текст , се добро средено , со хронологија , слики , клипови , се ! И да го праќаме и тоа.
Има веќе и поголем текст направено,со цела хронологија,среден лексиколошки.Таман за бран број два спам на странските медиуми.Направен е од членот jamajka и уште еден член на форумов кој не го знам. Подоцна ќе има детали околу ова.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
43
Поени од реакции
25
Тој си, те најдов, те твитнав :)
И сеа само уште нешто од моето малтретирање и готово... Како да знам дека ова чудово во 22:00 се случило.. и како да знам дека као демек ти си ме твитнал? Ја ти Благодарам на разбирањето и на исцрпните одговори :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom