#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
несте нормални,е пресмеавте ::facepalm:
 
Член од
4 мај 2012
Мислења
130
Поени од реакции
112
od kade ova za podrskava ?ili jas nesto sum propustil?
pa eve ti kaza nesto za podrska :tapp::tapp::tapp: gabe si brisev twitot :tapp::tapp::tapp:
--- надополнето: 12 мај 2012 во 02:33 ---
Нема никаква подршка само да не избрзуваме...лошо ме разбравте, твитов и мене ме навредува како и вас. подршка , мало сутра.
citaj pogore
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Знаете што е јако, што државава е толку многу отидена во пичку матер што дури и те страв да се посмееш на сметка на државник оти од кај знаеш може случајно трава ќе ти најдат утре зад куќа. :свиркам:
 
T

templar55

Гостин
pa eve ti kaza nesto za podrska :tapp::tapp::tapp: gabe si brisev twitot :tapp::tapp::tapp:
--- надополнето: 12 мај 2012 во 02:33 ---

citaj pogore
подршка од нас кон некоја политичка партија НЕМА а подршка мислам дека имавме на почеток од него, не ме фаќајте за збор не помнам веќе не сум 100% сигурен.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Знаете што е јако, што државава е толку многу отидена во пичку матер што дури и те страв да се посмееш на сметка на државник оти од кај знаеш може случајно трава ќе ти најдат утре зад куќа. :свиркам:
Од трава ли се плашеш ?? Замисли афионче , бел прашок , иглички :))

Не дај Боже , Куран , калаш и УЧК знаме да ти наместат :pos:
 
M

Moon Child

Гостин
Утре ако ме нема на форумов, да знаете дека сум у затвор.
 
Член од
4 мај 2012
Мислења
130
Поени од реакции
112
подршка од нас кон некоја политичка партија НЕМА а подршка мислам дека имавме на почеток од него, не ме фаќајте за збор не помнам веќе не сум 100% сигурен.
ma ok e nema vrska tuku me isplasija so trevata pozadi kuka,ne mi e kosena c c c c c
 
Член од
6 мај 2012
Мислења
116
Поени од реакции
62
Знаете што е јако, што државава е толку многу отидена во пичку матер што дури и те страв да се посмееш на сметка на државник оти од кај знаеш може случајно трава ќе ти најдат утре зад куќа. :свиркам:
ne e rabota za stav mene ne mi e strav ama uopste ali neznam dali e pametno i sto ke postigneme so toa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom