#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
30 јануари 2011
Мислења
1.264
Поени од реакции
1.079
И после Албанците биле племе бегај бе ние сме, оној кој си ја сака нацијата не сере вака наместо да напише еден саалм твит немора 500 он 50 ќе напише со глупости. Не сум знајал дека го дишам водухот со толку ретардирани. Па и онај старио манијак наместо деца да воспитува он јаде гомна на твитер. :facepalm::tapp: :sick:
Не се криви тие, партијата така налага ваљда :tapp:

Уствари, што ја тупиме за морониве цело време... Некој да ми постира линкче од еден македонски медиум кој ја поддржа акцијава? Јанко се нафати и тоа ептен изгледа дека идела у живо програмата и немал со што да ја потполни, ама гледајќи ја репризата сфативме дека го тргнале тој дел! И да, знам дека ова не беше наменето за македонските медиуми, али најискрено очекував бар малку поддршка од нив!
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
  • Direct Messages: 250 per day.
  • Updates/Tweets: 1,000 per day.
  • :(:(:(
Тој лимит од 1000 твитови на ден т.е. 24 часа, е расцепкан на времеснки периоди, така да ако јагодче нема направено 1000 твитови досега, за пол саат/саат ќе може пак да твита :)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ја суспендираа Јагод4е....На кој како му одговара така си прави...Кога Анонимуси објавија порака, сите ја пренесоа, сега ние се обидуваме да им докажеме нешто што е вистина они ни вртат грб. Каква недемократија!
Нема веза, еве јас цела вечер твитам, ама не сум банирана.
Правам пауза меѓу твитови.... тоа е клучот. (y)
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Доста ги постирате "влијателниве" фанете се со работа горе на твитерон, некако ми се губите!
Го потрошив и вториот јузернејм (n)
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
И после Албанците биле племе бегај бе ние сме, оној кој си ја сака нацијата не сере вака наместо да напише еден саалм твит немора 500 он 50 ќе напише со глупости. Не сум знајал дека го дишам водухот со толку ретардирани. Па и онај старио манијак наместо деца да воспитува он јаде гомна на твитер. :facepalm::tapp: :sick:
Тај има фаца на Pedobear follower , ти сакаш деца да воспитува :S
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не се криви тие, партијата така налага ваљда :tapp:

Уствари, што ја тупиме за морониве цело време... Некој да ми постира линкче од еден македонски медиум кој ја поддржа акцијава? Јанко се нафати и тоа ептен изгледа дека идела у живо програмата и немал со што да ја потполни, ама гледајќи ја репризата сфативме дека го тргнале тој дел! И да, знам дека ова не беше наменето за македонските медиуми, али најискрено очекував бар малку поддршка од нив!
А бе какви македонски медиуми...
Ова ти се македонски медиуми:



Јас одамна се откажав од македонски медиуми.
Едноставно не постојат тие за мене.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.338
Поени од реакции
12.725
де кажете ми како некој твит на фб да ми го покажува,или така нешто?
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Епа одам по едно кафенце, и по пола сат се фаќам за маусов :vozbud: мадафака тие со Јагод4е ќе се играат, ако треба нов профил одма праам!
 
Член од
25 октомври 2011
Мислења
663
Поени од реакции
719
Не ми дава веќе пола саат и повеќе да твитам , следам што се твита и глеам тролови се накитија. Секоја чест за иницијативава прв пат нешто непартиски ни соросоидно одма почнаа "интелектуалци" како тој андреј и друга багра да тресат глупости. И да ви кажам игнор не помага, само ќутек треба за тие, знам дека читат и ме заболе. Ми дрдорат да се толку активни на протести можеби нешто ќе направат, а тие имаат по 10 000 твитови протест не виделе во живо ниту се замараат за нешто. Ми го скршија филмот.
Јагодче :cuc:
Бобане :pos:


Brane Брејн @diridj
@Mlagjo :)) а тек да им ја следиш дискусијата на форум, се мрднав :)


Сум заборавил да одам испрати мислење пола саат вака стој.
 
H

HITCH

Гостин
Проблемот е што не си прочитав упатство за употреба на Твитер. Моја е вина е што изгорев пред време, ама за следниот пат ќе знам. Ем ќе си направам повеќе јузери, ем со усул ќе си ги расопредам твитовите.

Според коментарите на социјалниве мрежи можеме да со радост да заклучиме дека имавме успешна акција/реакција. Сите оние кои јадеа гомна ги молам и следниот пат да го направат истото, оти од таквите лингури никаде и никогаш не се очекува да ја бранат Македонија и се надевам дека секогаш ќе останат во толку мал број. Браво дечки, БРАВО! Успеавме да се здружиме и заедно да направиме нешто. Жал ми е што мораше да ни се случи ваква трагедија за да си се потсетиме дека секогаш кога ќе ни треба помош ние сме тука, СИТЕ ЗАЕДНО!

Драги поддржувачи на оваа акција/реакција вечерва ќе спиеме подобро, оти знаеме дека и ние направивме нешто за Македонија и за дечките кои прерано ни заминаа. Со нивната смрт ние Македонците изгубивме многу, ама и се потсетивме дека и покрај се` љубовта која ја имаме еден за друг е огромна.

Се твитаме на следната закажана акција/реакција, се надевам дека нема да застанеме овде.

Ве поздравувам, ве сакам и се гордеам со вас! :cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom