#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
5 јануари 2008
Мислења
532
Поени од реакции
614
Браво за прекрасната идеја :)

Има нешто што ептен боде очи во оваа работа...а тоа е коментарот на твитер што овде еден член го постави на Andrej Anchevski. Го отворив неговиот профил и видов доста навредливи коментари за членовите на овој форум. Ме чуди од кај потекнува таа одбивност кон оваа убава иницијатива. Дали постојат некои лични пориви? Не можам да претпоставам што дотичната личност ќе изгуби доколку се оствари целта на замислата.
Или пак што ќе добие доколку хејта на социјална мрежа. Пусто его квазиинтелектуалско!

Толку коментари, толку навреди и кон сопствениот народ и кон одредени целни групи (како форумџиите, „крстоносците“ (?)-иако не знам на што точно мисли за овие последниве. Колку што знам историја, македонски крстоносци не постоеле ниту пак постојат. Нашиот народ ептен има патено токму поради тие крстоносци.)
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.604
Поени од реакции
35.053
Добро бе ЗАР Е ТЕШКО ДА СЕ ПРОЧИТА ШТО ПИШУВА ПРЕД ДА СЕ КЛИКНЕ РЕТВИТ???
Не бидете како мали деца, отворете очи и читај те:facepalm:
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Абе нема некој легален начин како да бидат исмејани и понижени овие шо јадат гомна ? Пример оној лепотанот од погоре е печен за демотивациска слика :)
Друже и јас а и сите на форумов сакаме да им дадеме демотивација, не на нет, туку во живо ама засега најпаметна опција е да ги игнорираме, колку и да не нервираат.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Друже и јас а и сите на форумов сакаме да им дадеме демотивација, не на нет, туку во живо ама засега најпаметна опција е да ги игнорираме, колку и да не нервираат.
Не викам сеа , че им дојде времето , туку прашувам дали има легален начин како да го понижиш :)
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Доста ги постирате "влијателниве" фанете се со работа горе на твитерон, некако ми се губите!
 
Член од
14 април 2012
Мислења
23
Поени од реакции
50
Од сликата ти е јасно зашо е полн со фрустрација и омраза :giggle:
Свинскава смрдена грда глава е од Велес, 36-37 години, девица и фрустриран оти како мал го малтертирале сите од класот и од комшии.

Не вреди мрсулот да го фрлиш на него.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Абе нема некој легален начин како да бидат исмејани и понижени овие шо јадат гомна ? Пример оној лепотанот од погоре е печен за демотивациска слика :)
Пустите тие сами по себе се демотивација.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom