Spotify во Македонија

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.370
Поени од реакции
11.736
Се исплаќа и за 5е месечно, 300 денари та биле тс не.
Ние што слушаме повеќе музика него што гледаме тв ќе ги прежалиме.
 
H

HoT _iCe

Гостин
Се исплаќа и за 5е месечно, 300 денари та биле тс не.
Ние што слушаме повеќе музика него што гледаме тв ќе ги прежалиме.
Брат људи свак дн купуев паклу марлборо од 150 денара и викав, ама тој е брат неможу без цигаре, а не 300 денара за цел месец. Цене су одлични, посебно за нас што неможемо без музику и што сакамо свашта да слушамо, и ја сам бија на времето кд симнуесмо албуми, дискографие и слично и се ограничиш на едно исту музику цело време, овој како си расположен, тој слушаш у кое сакаш време, за 300 денара.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.612
Поени од реакции
3.505
carska rabota e spotify, si vredi za sekoj denar/cent/kruna.

nema zivot bez spotify periodov :cool:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.546
Поени од реакции
31.138
Spotify posteno vladee i vredi. Ama Spotify e posvetuvanje. Go imav u stranstvo cela godina za 3/5 eu ama u makedonija dzabe imas stranska karticka i fizicka stranska adresa posle 14 dena od vrakjanje mi go isklucija radi ip.

E sega spotify koristev radi convenience pa ne se zamarav so vpn, lazenje, trikovi i otidov vo withdrawal a jutub samo go vlosi procesot.

Ne znam dali sum spremen da bidam povtorno povreden.

Ps mislam za studenti e 150 denari.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.105
Поени од реакции
1.198
Spotify posteno vladee i vredi. Ama Spotify e posvetuvanje. Go imav u stranstvo cela godina za 3/5 eu ama u makedonija dzabe imas stranska karticka i fizicka stranska adresa posle 14 dena od vrakjanje mi go isklucija radi ip.

E sega spotify koristev radi convenience pa ne se zamarav so vpn, lazenje, trikovi i otidov vo withdrawal a jutub samo go vlosi procesot.

Ne znam dali sum spremen da bidam povtorno povreden.

Ps mislam za studenti e 150 denari.
Ама тоа е за Амерички студенти не знам дали ги има УКИМ/УГД на листата.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
10.254
Поени од реакции
24.486
Од каде најде таква верзија apk? Јас барав на интернет и сите што ги најдов не можев да ги инсталирам.
Барај по торенти. Не се сеќавам, има повеќе од две години како ја имам инсталирано. Фајлот е .apk , не верзијата. Верзијата е пиратска. :pos:
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.238
Поени од реакции
5.969
Барај по торенти. Не се сеќавам, има повеќе од две години како ја имам инсталирано. Фајлот е .apk , не верзијата. Верзијата е пиратска. :pos:
Знам тоа. Не ми текнало по торенти да барам.
 
Член од
29 септември 2013
Мислења
635
Поени од реакции
1.128
Има и за парови/ доколку живееш на иста адреса. Два акаунти за 6.50 евра, шо е топ.

Јас за Deezer за еден акаунт 7 евра плаќав шо е многу поглупа и полоша апликација од Spotify според мене.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
15.300
Поени од реакции
21.252
Супер ова, како за нас да ја правеле ценава. Спотифај ен чил
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.238
Поени од реакции
5.969
Можеби е глупо прашање ама да прашам
Добиваат ли нешто музичкиве артисти од слушањето песни нивни преку Spotify?
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.105
Поени од реакции
1.198
Можеби е глупо прашање ама да прашам
Добиваат ли нешто музичкиве артисти од слушањето песни нивни преку Spotify?
Добиваат ама не многу, мислам дека на Тидал добиваат најмногу, знам дека некои како Тејлор Свифт многу се жалеа и едно време ги немаше на Спотифај и беа на Аппле Мјузик.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.238
Поени од реакции
5.969
аман бе, отвори гогле напиши sporify mod apk првиот што ќе ти излезе инсталирај
Пробав со еден куп инсталирам и не сака да инсталира.
Автоматски споено мислење:

Добиваат ама не многу, мислам дека на Тидал добиваат најмногу, знам дека некои како Тејлор Свифт многу се жалеа и едно време ги немаше на Спотифај и беа на Аппле Мјузик.
Нашиве изведувачи ако добиваат нешто тоа би било супер.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
7.398
Поени од реакции
6.932
Пробав со еден куп инсталирам и не сака да инсталира.
Автоматски споено мислење:


Нашиве изведувачи ако добиваат нешто тоа би било супер.
e kako ja od prva instalirav, ukl li tamu unknow sources
 

Kajgana Shop

На врв Bottom