Soccer Manager (Kajgana Europa League)

Колку да е буџетот? (мил)


  • Вкупно гласачи
    38
  • Гласањето е завршено на .

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.966
Поени од реакции
25.279
Аман бе, прв понудив за Шик како нов менаџер и сите рипивте
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.966
Поени од реакции
25.279
Не спoмнувaј имињa нa игрaчи вo темaвa :D
Па не знаев дека до толку зор било. Ги имаат сите добри играчи. Од 91 нагоре само Педро и Паје се слободни. Ова стварно ќе си испадне како вистинските скаути и менаџери работава, тајно да си работиш, меркаш играчи и да праќаш понуди.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Па не знаев дека до толку зор било. Ги имаат сите добри играчи. Од 91 нагоре само Педро и Паје се слободни. Ова стварно ќе си испадне како вистинските скаути и менаџери работава, тајно да си работиш, меркаш играчи и да праќаш понуди.
Шик ќе добие на вредност бар 10тина милиони до почеток на новата сезона според мене. Повеќе ми е за парите, ако дојде кај мене некако, прво ќе ти го позајмам ако имаш мерак да го играш, па после трансфер банот ти го продавам, не е проблем. :D
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.765
Па не знаев дека до толку зор било. Ги имаат сите добри играчи. Од 91 нагоре само Педро и Паје се слободни. Ова стварно ќе си испадне како вистинските скаути и менаџери работава, тајно да си работиш, меркаш играчи и да праќаш понуди.
Пепе и пишчек ете ги.
За 50 ројс, за 60 коке.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.966
Поени од реакции
25.279
Ми го земаа и Колашинац на кој денеска се качи рејтингот на 90ка. :place:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Ми го земаа и Колашинац на кој денеска се качи рејтингот на 90ка. :place:
Ќе ти ги нудев Вернер и Зиелински на позајмица, ама гледам скоро сигурен ти е пласманот во втора лига.. Сепак ако сакаш еден од нив до крај на сезона, нјама проблем. :D
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.966
Поени од реакции
25.279
Ќе ти ги нудев Вернер и Зиелински на позајмица, ама гледам скоро сигурен ти е пласманот во втора лига.. Сепак ако сакаш еден од нив до крај на сезона, нјама проблем. :D
Со право на откуп за Вернер? :sneaky:
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.966
Поени од реакции
25.279
Кој кога планира во иднина да продава играчи од типот на Вајгл, Наби Кеита, Дембеле, Никлас Суле, Кај Хаверц, Сане, Дахуд, Дракслер, Хенрихс слободно нека ме контактира
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Кој кога планира во иднина да продава играчи од типот на Вајгл, Наби Кеита, Дембеле, Никлас Суле, Кај Хаверц, Сане, Дахуд, Дракслер, Хенрихс слободно нека ме контактира
Кај мене се сите тие.:LOL:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom