Six Feet Under

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Само шо ја догледав цела серија. Mind.. blown. Каква серија, ич не ми е жал за времево шо го потрошив на нејзе. Олку емоции никој филм или серија не ми побудил искрено.

И заплакав на 2 пати, јебига.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
Надвор од то, на секоја епизода колку јадеа луѓето толку не сум видел нигде. Јас гледав 1-2 епизоди и земав за јадење зато шо апетит ми отвараше. Оди кај Бренда.. специјалитети, оди кај Рут... 12 врсти јадења за двајца, оди кај Дејв... пица нарачале, оди кај Џорџ, си грицкат нешо чоекот...

А јас слегвам долу шо имат за ручек... мусака. Ебати животот.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
Само шо ја догледав цела серија. Mind.. blown. Каква серија, ич не ми е жал за времево шо го потрошив на нејзе. Олку емоции никој филм или серија не ми побудил искрено.

И заплакав на 2 пати, јебига.
5x10 неможев јас да се воздржам, ти? :icon_lol:

ForestGump, чувај се за зимата. Бољи филинг е.
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Не знам колку имате приметено али скоро да нема портал ( не само наши значи) кај шо се збори за проблеми во врската (всушност за караници у врската) а да нема слика од Нејт и Бренда. Ко ќе ми текне само колко долги расправии водеа... Држеше муабетот на Нејт на крајот од серијата " Ми треба мир ".
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
До 4та сезона 3та епизода стасав...
Од една страна сакам да ја изгледам штопобрзо, ама од друга знам дека после ќе ми е криво што заврши... Затоа се ограничив на една дневно.
Уживајте
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Стварно не знам како успеав да заспијам сабајле... Уствари знам, плакајќи.
Ги изгледав последните три епизоди и се потресов, ама онака... ептен.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom