Sex and the City

Член од
31 мај 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
Sega go cekame filmot neli?Samiot naslov kazuva kakva e serijata.Zamene odlicna,dobri ribi sekogas i sekade,sloboden sex bez obvrski i mnogu drugi raboti
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
И го гледаше ли некој филмов? Впечатоци?
Јас уште не, чекам да излезе DVDRip, има некое чувство дека филмов ќе биде катастрофа ама ај...
 
Член од
18 март 2007
Мислења
570
Поени од реакции
78
Филмот доби повеќе лоши критики на ИМДБ отколку добри. Околу 13,000 луѓе гласале, а рејтингот е 4.8/10. :(
Јас чувствувам дека, како и да е, филмот барем малку ќе ми се допадне. Ниеден фан не би можел да биде разочаран... :D
 

jass

Aut viam inveniam aut faciam!
Член од
25 август 2007
Мислења
328
Поени од реакции
4
Filmot e prekrasen sinokja go gledav i mi se cini odamna ne sum se smeala tolku. Super gluma novi shtosovi apsolutno prekrasno mislam deka filmot bi im se dopadnal na site onie koi ja gledaa serijata.
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Утре ќе го гледам :je:
 
Ј

јовица11

Гостин
Mi se svigja,da ne spoilam,ali dobar e ,mi se dopaga sto prikaznata ne se vrti samo i okolu Keri,tuku podednakvo se zastapeni i drugite sex&the city girls:coffee:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Ми се свиѓа филмот го гледав пред неколку дена, супер е релаксирачки добро сега во одреден момент и заплакав ама нема да ви го раскажувам сами да видите.
И покрај лошите критики мене ми се свиѓа комплетно се:helou:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
и рекоа дека е интересен.. требаше денес да одам да го земам но ова дождов ме зезна
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
Го гледав:)
Добар е, само ја немаа онаа динамика како на сериите:)
Интересна е сцената кога Кери му го треска букетот на Биг од глава:)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Го гледав:)
Добар е, само ја немаа онаа динамика како на сериите:)
Интересна е сцената кога Кери му го треска букетот на Биг од глава:)
Тоа е најтажната сцена, не е баш интересна, а и музиката што одеше во позадина беше ептен језива... Сепак ви препорачувам да го симните албумот ЗАКОН е.
 
Член од
15 декември 2007
Мислења
865
Поени од реакции
28
Mene mi se dopadna,bas e vo stilot na serijata,iako vo odnos na serijata mnogu poveke se zastapeni tazni momenti i e pomalku dinmamicen.Sepak ima i novi nesta,stajlingot na site im e besprekoren, ima i smesni sceni,pa bi trebalo da im se dopadne na site sto ja sakaa serijata.
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
370
Поени од реакции
13
A каде да го најдам последниов серијал? :uvo:
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
За сите фанови, серијата повторно се емитува на NOVA во 23.30 часот :icon_mrgr
 

Kajgana Shop

На врв Bottom