Serie A 2020/21

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    129
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 ноември 2014
Мислења
2.399
Поени од реакции
4.509
Интер ја испушти и единствената можна титула сезонава зимски шампиони. Контехехехее
Дури и со победа пак ќе бевме втори. Ама ок, да не ти ја серам фората, хехе и за тебе.
 
Член од
30 август 2017
Мислења
779
Поени од реакции
1.273
Можеби овие резултати денешни на миланските екипи нема да значат ништо во иднина но факт е дека засега крила и се дадени на Јуве, особено како можеше да утне Интер после таков натпревар против Јуве не ми е јасно
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.788
Поени од реакции
6.840
Не е ваму интересно, отидов во фан клуб Интер да пофаќам сеир. Онака типично балкански, и ние засравме, ама дај барем да фаќам сеир на другите кои исто засраа. :)
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.945
Поени од реакции
4.655
^
Треба да се држиме во вакви тешки времиња.
као беше тоа, брат брата не рани
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
12.690
Поени од реакции
18.755
Први ќе бевте со победа. Гол разлика важи.

Не, меѓусебениот дуел се глеа прво у Италија колку што знам, и со победа ќе беа втори!
Автоматски споено мислење:

Кој пиша дека Хакими еден од најдобрите бекови сезонава... го урочи, му ја уништи кариерата на детето.

Уста погана. :icon_lol:

Ги пиша Тео и Хакими као најдобри бекови, и днска двајцата криминал :icon_lol:
 
Член од
27 декември 2011
Мислења
563
Поени од реакции
463
Семејството Ањели секогаш биле господа. И хендикеп (Пирло како тренер) им даваат на помалите клубови и овие пак може да се самоуништат.
Трауми.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
27.909
Поени од реакции
50.261

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.184
Поени од реакции
2.893
Не, меѓусебениот дуел се глеа прво у Италија колку што знам, и со победа ќе беа втори!
Автоматски споено мислење:
Ги пиша Тео и Хакими као најдобри бекови, и днска двајцата криминал :icon_lol:
Се додека не се играат и двете дуели, се гледа гол разлика, така беше пред некоја година, не знам дали има нешто сменето од тогаш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom