Serie A 2020/21

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    129
  • Гласањето е завршено на .
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.914
Поени од реакции
1.215
Зашто се бунеа играчите на Фиорентина за голов на Лукаку, глеав без глас?! Ми изглеаше све чисто
Имаше некој џудо потег од Лукаку над Миленковиќ, подзамижаа малку судиите.
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
26.610
Поени од реакции
28.603
Имаше некој џудо потег од Лукаку над Миленковиќ, подзамижаа малку судиите.
каки џудо само џиу џицу ... hhhhhhhhhhhhhh ви ебам форсовите мртви.
0 од фаул имаше иначе, накај минус.
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.914
Поени од реакции
1.215
каки џудо само џиу џицу ... hhhhhhhhhhhhhh ви ебам форсовите мртви.
0 од фаул имаше иначе, накај минус.
Абе Прандели вика можи и аикидо да било и тој форсира нешто да го ебам.
[/URL]
 
  • Тажно
Reactions: Syn
Член од
23 август 2010
Мислења
32.344
Поени од реакции
79.161
Абе види, Прандели и во прво цинично се смееше кога го поништија пеналот за Виола па видовме колку беше фаул.
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.914
Поени од реакции
1.215
Абе види, Прандели и во прво цинично се смееше кога го поништија пеналот за Виола па видовме колку беше фаул.
Не рипнаа џабе сите играчи на Фиоре ако немаше ништо, не знам оти е толку тешко да се признај дека имаше контакт, Лукаку со раце го оттурна дефанзивецот и излезе сам пред гол.
Дајте видео од голот ко ќе начекате.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
32.344
Поени од реакции
79.161
Не рипнаа џабе сите играчи на Фиоре ако немаше ништо, не знам оти е толку тешко да се признај дека имаше контакт, Лукаку со раце го оттурна дефанзивецот и излезе сам пред гол.
Дајте видео од голот ко ќе начекате.
Имаше контакт, немаше фаул, тоа е муабетот.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
3.543
Поени од реакции
7.049
Види го па ова гревчево уште дрес не соблекол се сликал со гребнатинки.
Видиќ со пола мозок изигра цела утакмица, Хојбјерг последно скоро нога му скршија сакаше да продолжи, ова педерчињава во Италија плачат за гребнатинка. Па фудбал е ова а не балет да ви ебам тоа инфлуенсерите.
Башка што он му се стави во трк на Лукаку за да го фаулира и тенк го помина. Видете си на видеото го има на јутуб, премотајте си до 118 минута. Ако тоа е фаул, ондак нема што повеќе да се збори.


 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
1.513
Поени од реакции
2.005
За малце ќе му ја скинел алката. Сестра му помалата ја има плетено од голема сентиментална вредност е.
Од Бигорски му ја земала на екскурзија у трето.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
24.977
Поени од реакции
39.238
Не рипнаа џабе сите играчи на Фиоре ако немаше ништо, не знам оти е толку тешко да се признај дека имаше контакт, Лукаку со раце го оттурна дефанзивецот и излезе сам пред гол.
Дајте видео од голот ко ќе начекате.
Добро, што е работава? Сакате да играте со нас, или не сакате? :cautious:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.326
Поени од реакции
7.836
Лацио купиле играч на Спортинг Лисабон, Али оштета за играчот ја платиле на Спортинг Брага :facepalm: :facepalm:

Лотито и Имобиле биле кај папата у Ватикан.. @Splendora ниту папа, ни оџа, ни врач не ве спасува утре, пошо ние можеби немаме победа против јаките тимови, Али слабите ги млатеме:kafence:
 
Последно уредено:
На врв Bottom