Serie A 2016/2017

Кој ќе го освои Скудетото?


  • Вкупно гласачи
    170
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.847
Поени од реакции
8.694
Auu sega mi tekna i Branko Ilievski zabegal stotka, bese ja objavil slikata, i pisal neso u stil bravo za deckite, a od druga strana go kritikuva makedonskiot narod sho sakal da se slika so nekoi fudbaleri i kako nekoi negovi kolegi utakmicata so Izrael ja zaobikolile.. ja neznam sho kur se zamara i isprava krivi drini, neka si brka rabota tamu i neka se opuste malku:kafence:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.847
Поени од реакции
8.694
Тоти е уште нечурал, новиве дроги ги имаат големите клубови само :icon_lol:
Se vide, ste preterale so Montolivo:D

Sala na strana, covekot se zaleta i da nafrli go udri Ramos, jas mislev spanecot ke padne, ispadna obratno Montolivo se skina vitkajki od bolki:)
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.991
Поени од реакции
6.244
Kaj se smee cel svet? Ti, Dzontra i devica ste cel svet? Ete na fcinter1908 im bilo interesno i napravile statija.
Сликава не покажува ништо освен комплекси и фрустрации. Кај фановите на Јуве освен потсмев не глеам друга реакција.
 
D

Darko_ufo

Гостин
Сликава не покажува ништо освен комплекси и фрустрации. Кај фановите на Јуве освен потсмев не глеам друга реакција.
Bas e potsmev koa reagiraat so zborovi kako retardirani i slicni na niv. Abe gi jade od vnatre, nekoj si jubentas od selo Mralino si go sfakja kako licna navreda, ama ok ima zabegani. Obicno vakvi raboti se ignoriraat ama ocigledno gi pogodilo. Ali ok sekoj reagira soodvetno na svojot kapacitet.
 
Член од
7 август 2010
Мислења
3.518
Поени од реакции
5.385
Замислте да имало забегани поддржувачи на Јувентус до овие и да почнеле да се тепаат. Непроценливо. :)
 
R

red.devil

Гостин
Која реакција ? Да ни се смее цел свет ?
Да бе, еве чинам по форумите во Кина и Јапонија се газат од смеење. Исто гледам и во Сомалија и Етиопија црнчињата се турија од смеење за интерашите а леб немаат да јадат, не знам како се осмелуваат ама сериозно....

Еве последно гледам дури и ескимите се тресат од смеење за што и да е поврзано со битниот Интер (уствари за што ви се смее цел свет?) а не оти им е ладно. :D
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.207
Поени од реакции
7.997
Ова се најшлајм од фанови, покрај нив и Џонтра личи на класа господин. Тука се и пар други искомплексирани ликови ко Бранко Илиевски.
Не е прво вакво фијаско на страната, дојдоа на дереџе Панче и она смдрлено Ивица да личат на Ди Марцио и Педула за Армата странат.
Зашто бе Џонтра? Баш знае типчето слатко да ме изнасмее со некоја досетка:D. Од друга страна на онакви ЈуБе досетки може да се смее само ретардиран првооделенец:).

Сега фали уште со Шпанија некој непрокопсан да избаци банер-Real-Barca 0-4, Madrid cabron salud el campeon. за да ги "деконцентрира" гостите.
 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom